#2015-12-21 04:54:39 

Punisher

Użytkownik

Cześć, czy wynajmowaliście kiedyś jakiś domek letniskowy? Jeśli tak, to czy wynajmowaliscie z rodziną czy też wspólnie z przyjaciółmi, a może ze znajomymi, których nie znaliście zbyt dobrze?
#2015-12-21 07:45:37 

Casia

Użytkownik

Ja kiedyś wspólnie ze znajomymi wybrałam się do domków letniskowych w Wielkopolsce i te domki wynajmowaliśmy przez tydzień. Na szczęscie znajomi byli w miarę spokojni, choć raczej drugi raz nie zdecydowałabym się na mieszkanie razem z nimi, bo trochę brakowało mi prywatności. Wolę mieszkać na wakacjach z rodziną lub z przyjaciółmi, których dobrze znam. Dzielenie domu z ludźmi, których nie zna się zbyt dobrze, jest dość ryzykowne. A dlaczego pytasz?

#2015-12-21 09:37:52 

Punisher

Użytkownik

Moi starzy znajomi chcą zainteresować mnie agroturystyką w Żninie i proponują wspolne wynajmowanie domku. Nie wiem, czy się zgodzić, bo oni mają swoje przyzwyczajenia. Lubią wcześnie chodzić spac i wcześnie wstawać, a ja wole długie spacery do późna i lubię sobie pospać.
#2015-12-21 11:24:51 

Casia

Użytkownik

No to musisz się zastanowić. Chyba, ze oni płaca za wyjazd – wtedy dobrze, by było, gdybyś się zgodził, żeby nie było im przykro.
#2015-12-21 13:23:04 

Punisher

Użytkownik

Tak, oni płacą i chcą, zebym im towarzysyzł podczas zwiedzania, a także, bym ich woził samochodem. Oni jednak mają zasponsorować mi cały wyjazd.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015