#2015-11-27 07:44:59 

Casia

Użytkownik

Marzę o urlopie spędzonym w jakimś egzotycznym kraju, na Dominikanie, Kubie albo w Tajlandii. Niestety póki co fundusze ograniczają mnie do siedzenia w mieście i wakacyjnych wyjazdów w góry, do rodziny.
#2015-11-27 07:59:17 

Bizon

Użytkownik

Ludzie, po co wam jeździć po egzotycznych krajach. Polska jest równie piękna, tylko trzeba ją odkrywać, a nie ciągle jeździć w jedno i to samo miejsce.
#2015-11-27 10:21:06 

MadWoman

Użytkownik

Trzy lata temu byłam na Dominikanie i muszę potwierdzić, że to miejsce jest po prostu wspaniałe. To była wycieczka mojego życia i już teraz zbieram kasę na przyszłoroczny wyjazd w jakieś egzotyczne miejsce. Być może będzie to Afryka, albo Wyspy Kanaryjskie, jeszcze nie wiem. Czasami odwiedzam serwis prestigetravel.pl/ i tam przeglądam aktualne ceny wycieczek organizowanych do takich państw jak Gambia czy Kenia. Tanio nie jest, ale warto marzyć i zbierać pieniądze na taką wyprawę.
#2015-11-27 12:06:46 

Bizon

Użytkownik

Doprawdy nie rozumiem co was tak bardzo zachwyca w tej egzotyce. Afrykę jeszcze rozumiem, bo to zupełnie inny klimat i inna przyroda, ale takie Wyspy Kanaryjskie. Co w nich takiego wyjątkowego. Za kasę wydaną na taką podróż, w Polsce można wypoczywać przynajmniej przez miesiąc.
#2015-11-27 14:10:05 

Casia

Użytkownik

No nie wiem czy w Polsce rzeczywiście jest tak tanio. Według moich obliczeń taniej może być nawet w Turcji czy Egipcie, no ale kto co woli. Ja marze o egzotyce, bo mi jej po prostu brakuje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015