#2015-11-24 11:07:31 

Selia

Użytkownik

Posty: 32

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 34

Dla mnie centralnym pomieszczeniem w mieszkaniu jest kuchnia, dlatego zaraz po nabyciu nowego mieszkania zabrałam się za jej urządzanie. Ponieważ zamieszkałam w stolicy, zaciekawiło mnie zapytanie praktyczne meble kuchenne w Warszawie. Wybór jest ogromny, ale ja chcę znaleźć jakieś niezbyt drogie meble, które będą jednocześnie komfortowe w eksploatacji. Prawdopodobnie zdecyduję się na meble na wymiar, by kuchnia była dobrze zabudowana, żeby w szafkach mogły znaleźć się zarówno artykuły spożywcze, jak również suszarka czy sprzęt AGD.
#2015-11-24 12:40:00 

Beast

Użytkownik

Posty: 111

Skąd: Gniezno

Wiek: 54

W moim nowym mieszkaniu mam więcej przestrzeni niż w starym, dlatego zdecydowałam się zarezerwować jedno pomieszczenie na garderobę. Chciałabym wybrać właściwe szafy do niej, tak więc wklepałam w Google wyrażenie garderoby warszawa. Zaciekawiły mnie duże szafy przesuwne produkowane z drewna, które są zrobione na zamówienie. Czy zamawialiście kiedyś taki mebel? Oprócz tego ciekawią mnie przemyślane kuchnie na zamówienie w Warszawie, gdyż chciałabym urządzić nową kuchnię zupełnie po swojemu. Porada projektanta może się przydać, ale nie chciałabym, aby on miał ostateczne zdanie w tej kwestii.
#2015-11-24 13:48:02 

Punisher

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Sopot

Wiek: 22

Intryguje mnie nowoczesna forma kuchni otwartej, połączonej z salonem. Mojej rodzinie także podoba się taka propozycja, lecz nie mamy rozeznania, jak wyposażyć taką kuchnię. Zamierzamy skorzystać ze wsparcia designera, choć sami także chcielibyśmy móc coś zaproponować od siebie. Przed momentem wklepałem w wyszukiwarkę hasło nowoczesne i tanie meble kuchenne warszawa i przeglądam wybrane realizacje. Moją uwagę zwróciło parę realizacji, wśród nich aranżacja spółki WENUS, która podkreśla, że urządza kuchnie stosownie do oczekiwań zamawiających. Oferuje minimalistyczne meble pozbawione niepotrzebnych zdobień, co powinno spodobać się mojej rodzince.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015