#2015-10-30 07:41:05 

Casia

Użytkownik

Hej! Mój maluch od niedawna uczęszcza do szkoły, lecz organizowane w niej wyjazdy nie są przesadnie ciekawe. Zgłębiłam nieco temat - wycieczki szkolne za granicę i muszę zaznaczyć, iż możliwości jest rzeczywiście niemało, jednak szkoły z nich nie korzystają. Jak sytuacja wygląda u Was? Czy Wasze dzieci miały sposobność być ostatnio na atrakcyjnej wycieczce ze szkoły?
#2015-10-30 10:22:47 

SlavicPower

Użytkownik

Poszukując jakiś czas temu wyjazdu dla moich uczniów, odnalazłem ulotkę pod tytułem: wycieczka szkolna do Paryża. Skorzystałem z usług serwisu i wraz z nastolatkami z gimnazjum wybraliśmy się na Lazurowe Wybrzeże. Muszę wyznać, że bardzo obawiałem się tego wyjazdu, że wychowankowie będą niezadowoleni długą jazdą, lecz wszystko wyszło idealnie. Polecam tego typu wyjazdy do innego państwa.
#2015-10-30 10:35:25 

MadWoman

Użytkownik

Jestem dyrektorką w pewnym liceum w Warszawie i organizuję dla nauczycieli eskapadę integracyjną. Cała akcja powstała już trochę miesięcy temu ale dopiero teraz chcę ją urzeczywistnić. Poszukuje wobec tego biura podróży, które ma w ofercie turystyczne wycieczki dla nauczycieli. Rekomendujecie jakieś fachowe a także niedrogie biuro podróżnicze?
#2015-10-30 11:28:35 

Okruszka

Użytkownik

Niedawno przeglądałam oferty wycieczek dla młodzieży, przykładowo na zielone szkoły. Wklikując w google frazę popularne zielone szkoły - oferty odszukałam bardzo ciekawe biuro Wycieczkownia - można wejść na ich WWW, żeby przejrzeć oferty. Ich mocną stroną jest, że organizują wyjazdy głównie do Francji, gdyż kładą nacisk na doświadczenie. Są specjalistami w robieniu tych wyjazdów. Moje pociechy były z tym biurem na zielonej szkole i mega chwalą. Szukam teraz miejsca na przyszły wypad - gdzie wasze latorośla były ostatnio na ciekawej wycieczce?
#2015-10-30 12:06:24 

RomanGTA

Użytkownik

Drodzy forumowicze, wielkie uznanie za wszystkie rady. Bankowo je wykorzystam. Powiem wam, że szukanie w wyszukiwarkach jest naprawdę pomocne. Na skutego tego, że wpisałem takie słowa jak: fachowe biuro podróży od wycieczek szkolnych natrafiłem na idealną firmę na wycieczkę szkolną mojej córy. Ponownie ogromne podziękowania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015