#2015-10-29 07:39:41 

RomanGTA

Użytkownik

Hejka wszystkim! Wpadam do Was z niewielką prośbą o poradę. Utrzymuję w swojej firmie sporo różnych obrabiarek oraz urządzeń, które niestety regularnie się psują. Szukam generalnie renomowanych części zamiennych. Aktualnie potrzebuję kupić chociażby solidne koła zębate. Podpowiecie gdzie warto kupować?
#2015-10-29 08:32:04 

Selia

Użytkownik

Mój mąż ma warsztat stolarski, a wytwarzanie zabudowy kuchennej to jego pasja. Zawsze wykorzystuje skuteczne przybory, ale przez nadmiar pracy, to mi polecił wyszukać niedrogie koło zębate, niemniej jednak ja nie wiem, gdzie je dostanę. Ogólnie nie mam rozeznania, gdzie otrzymam rozmaite akcesoria zamienne do takich maszyn :(
#2015-10-29 11:28:55 

Maniekbasta

Użytkownik

Hello. Znów szukam publikowanych tu sugestii. Liczę toteż na Was. Klient polecił mi, bym sprowadził dla niego koło zębate stożkowe, które musi zastąpić w urządzeniach produkcyjnych, bo tamte do teraz użytkowane zużyły się. Mam zatem pytanie, w jakim zakładzie kupujecie nowe komponenty do urządzeń?
#2015-10-29 11:53:31 

Moniak

Użytkownik

Różne części do frezarek idzie zamówić w zakładzie wytwórczym zwmix.pl. Witryna sieciowa URL posiada w przykładowej ofercie oryginalne komponenty do maszyn, np.koło zębate stożkowe, wałki bądź tuleje, które wytwarza się u nich. Firma zajmuje się również dostarczaniem akcesoriów wymiennych, branych od producentów krajowych i zagranicznych, lecz dedykowanych dla sektora metalowego. Dodatkowo firma proponuje konserwację maszyn, prowadząc dla odbiorców techniczne doradztwo.
#2015-10-29 14:19:40 

SlavicPower

Użytkownik

Rzeczywiście nim zlokalizuję zakład, z jakiego zamówię komponenty wymienne do naszych tokarek, a szczególnie teraz nieodzowne wibroizolatory, ogarnę szczegółowe rozeznanie wśród znajomych w interesie. Przestudiuję też blogi tematyczne. Wtedy zdobędę spokój, że trafiłem na dobrego hurtownika.
#2015-10-29 14:32:05 

MadWoman

Użytkownik

Ta wymiana zdań była pełna technicznych szczegółów, choć ja wiele zrozumiałam. Faktycznie, aby nabyć duże koła zębate stożkowe, powinno się wybrać znamienity sklep z akcesoriami zamiennymi do frezarek. Ja już się dowiedziałam, gdzie go namierzyć :). Pa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015