#2015-10-23 11:01:57 

Beast

Użytkownik

Od pewnego czasu myślę o skorzystaniu z zabiegu usuwania owłosienia laserem, jednak martwię się nieco o skuteczność wspomnianej metody. Przejrzałem w prawdzie mnóstwo artykułów jak i ofert konkretnych gabinetów, ale chciałbym poznać doświadczenia osób, jakie zdecydowały się na omawiany zabieg. Będę ogromnie zobowiązany za podzielenie się swymi opiniami oraz sugestiami dotyczącymi rezultatów jak i czasu utrzymywania się efektu. Z góry dziękuję za wszystkie wskazówki jak i sugestie, gdyż jestem przekonany, iż okażą się dla mnie niezwykle przydatne.
#2015-10-23 12:46:02 

RomanGTA

Użytkownik

Przez długi czas nie usuwałem włosów z ciała, lecz od pewnego czasu robię to systematycznie. Dzisiaj nie wyobrażam sobie owłosienia w wielu partiach mojego ciała, jednak stosowane metody depilacji nie cechują się nazbyt dużą skutecznością. Myślę nad laserowym usuwaniem włosów, aczkolwiek nie jestem jeszcze całkowicie pewien, co do słuszności tej decyzji. Być może ktoś z Was miał okazję eliminować laserowo owłosienie? Chcę poznać Wszystkie opinie na temat zabiegu jak i dowiedzieć się czegoś w temacie efektywności jak i czasu trwania rezultatu.
#2015-10-23 13:22:58 

Casia

Użytkownik

Zainteresowałam się niedawno kwestią laserowego usuwania owłosienia i odtąd cały czas myślę o sprawdzeniu powyższej metody. Boję się aczkolwiek tego, że wyniki nie będą nadmiernie zadowalające, a włosy prędko odrosną. Przejrzałam już mnóstwo reklam pod tytułem cennik depilacji laserowej, aczkolwiek ostatecznie jeszcze nie postanowiłam i nie wybrałam Właściwego gabinetu. Liczę, iż na forum uda mi się poznać opinie osób, które kurację przeszły i będą chętne napisać odrobinę więcej o depilacji laserem.
#2015-10-23 13:32:08 

SlavicPower

Użytkownik

W mojej okolicy prowadzonych jest całe mnóstwo gabinetów urody, w tym również tych dedykowanych mężczyznom. Wciąż także trafiam na reklamy typu depilacja laserowa cennik, które zaciekawiły mnie zagadnieniem laserowego usuwania włosów. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad skorzystaniem z zabiegu, lecz nie mam jeszcze całkowitego przekonania. Wierzę, że Wasze posty pozwolą mi rozwiać wszelkie wątpliwości oraz finalnie podjąć decyzję o ewentualnym skorzystaniu z zabiegu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015