#2015-08-07 05:12:53 

Szpileczkowa

Użytkownik

Cześć! Uwielbiam jeździć po świecie, dlatego przez wiele miesięcy odkładam pieniążki, aby latem wyjechać na zagraniczną wycieczkę. W tym roku chciałabym polecieć gdzieś dalej, może do Ameryki Łacińskiej, dlatego intryguje mnie kwestia „wenezuela wycieczki”. W Google wpisałam również hasło zorganizowane wycieczki Włochy, ponieważ ten kraj również mnie pasjonuje. A który kraj, wg Was, warto odwiedzić?
#2015-08-07 07:30:35 

SlavicPower

Użytkownik

Ja i moja życiowa partnerka jesteśmy miłośnikami Włoch, dlatego też niezmiennie każdego roku poszukujemy w necie ofert pod tytułem wycieczki włochy. Tym razem zaciekawiły nas ponadto krajoznawcze wycieczki na Kubę, gdyż natknęliśmy się na ciekawą ofertę razem z urzekającymi fotografiami.
#2015-08-07 07:38:57 

Daphne

Użytkownik

Gorąco namawiam do zaznajomienia się z propozycją biura turystyki, które proponuje zarówno bliskie, jak i dalekie wyjazdy zagraniczne. Jedna z najciekawszych ofert brzmi wycieczki do indii, a najważniejszym celem takiej wycieczki jest spotkanie ze starożytnymi cywilizacjami. Warto oglądać tam wzniesione przed wiekami budowle. Zarazem jest możliwość zderzyć się z licznymi kulturami oraz barwami, co na pewno byłoby wyjątkowym doświadczeniem. Szczegóły dotyczące podróży do Indii są umieszczone na stronce www Biura Turystyki LogosTour . Spółka proponuje również interesujące wyjazdy do różnych innych regionów na całym świecie.
#2015-08-07 08:05:19 

fontana

Użytkownik

Ja, kiedy byłam na studiach, byłam raz w Brazylii. Chętnie ponownie tam polecę, stąd teraz interesuje mnie kwestia brazylia wycieczki. Warto poznać imponujące zabytki, okazałą przyrodę oraz słynne plaże tego kraju. Poza tym interesują mnie fascynujące wycieczki do Indonezji, bowiem urzeka mnie tamtejsza kultura.
#2015-08-07 10:51:25 

Maniekbasta

Użytkownik

Wg mnie dosyć mało znanym, jednak wartym rekomendacji pod względem turystycznym krajem, jest Kostaryka, dlatego rekomenduję zapoznać się w necie z tematem wycieczki kostaryka. Na pewno warto poznać znajdujące się w Kostaryce dzikie lasy, ukrywające w sobie cudne wodospady, oraz góry z licznymi wulkanami. Ja planuję spędzić tam noc sylwestrową. :) Trzymajcie się!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015