#2015-07-03 10:21:39 

Moniak

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Wawka

Wiek: 21

Witam ; ) Mój maluch choruje na alergię, dlatego też nieodzowny mi jest profesjonalny alergolog dziecięcy z Poznania. Natomiast mój chłopak ostatnio zbyt dużo pije, aby więc znaleźć jakąś stosowną pomoc, wpiszę w Google słowo kluczowe: alkoholizm poznań. Lecz powinnam wybrać się do specjalisty prywatnie, toteż pragnę się was spytać, czy swego czasu leczyliście się w prywatnej przychodni?
#2015-07-03 10:34:17 

fontana

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Iłża

Wiek: 17

Ja byłam niedawno u doświadczonego ginekologa z Poznania. Udałam się do prywatnej przychodni, bo na NFZ są zbyt duże kolejki. Według mnie obecnie warto leczyć się prywatnie, dlatego że w prywatnych placówkach są wspaniali specjaliści. Aby ich odnaleźć, wystarczy wpisać w Google frazę: prywatna przychodnia poznań, a wtedy z pewnością znajdzie się sprawdzonego lekarza. Powinnam powiedzieć, że jestem bardzo usatysfakcjonowana z mojej wizyty. Aktualnie mnóstwo moich przyjaciółek w taki sposób się leczy.
#2015-07-03 13:29:43 

Szpileczkowa

Użytkownik

Posty: 126

Skąd: Kraków

Wiek: 45

Obecnie sporo osób leczy się w prywatnych przychodniach, ponieważ to jest z pewnością niezwykle wygodne. Uważam, że warto. Moja przyjaciółka była niedawno na niedrogiej fizjoterapii w Poznaniu. Wtenczas te przeróżne zabiegi niesamowicie jej pomogły. Obecnie czuje się doskonale. Dużo lekarzy można wyszukać w necie. Ja tam swego czasu spostrzegłam baner, na którym widniał napis: lekarz rodzinny poznań. Z miejsca bardziej ciekawiłam się tematem.
#2015-07-03 13:54:30 

Beast

Użytkownik

Posty: 111

Skąd: Gniezno

Wiek: 54

Według mnie warto chodzić do prywatnych przychodni, dlatego że tak jest znacznie szybciej. Ja na ogół chodzę do znanej prywatnej przychodni w Poznaniu. A mój malec chodzi tam niekiedy do neurologa. Żeby go odszukać wpisałem w wyszukiwarkę hasło: neurolog dziecięcy poznań. Obecnie mamy solidnego lekarza.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015