#2015-06-15 02:56:59 

Szpileczkowa

Użytkownik

Witajcie! Od jakiegoś czasu rozmyślam o wykonaniu ciekawej reklamy mojego serwisu sieciowego z ubraniami. Wiele razy dostrzegałam jak rozmaite przedsiębiorstwa wykonują fajne produkty promocyjne, np. długopisy. Nawet w Internecie wystukiwałam słowa gadżety reklamowe z nadrukiem i znalazłam mnóstwo dobrych ofert, lecz pomyślałam, że wejdę tutaj i podpytam Was. Jakimi gadżetami mogę promować sklep?
#2015-06-15 04:55:22 

fontana

Użytkownik

Wiele osób kusi się na różnorodne produkty marketingowe. Tak wiadomość o ich firmie rozchodzi się. Od długiego czasu mam serwis sieciowy z kosmetykami. Rozmyślałam, jak można zainteresować moje interesantki do częstych zakupów. Wtedy wymyśliłam, że wezmę fajne artykuły piśmiennicze z nazwą mojego serwisu, a przy dużych zamówieniach dodam ekstra prezent. Pewnego dnia wracając z biura otrzymałam na ulicy kolorową ulotkę zatytułowaną 30G-1 USB reklamowe w Warszawie. W domu obejrzałam tę witrynę i wykonałam telefon do nich. W ciągu trzech tygodni miałam zrobione notesy i pendrive z nazwą spółki. :D
#2015-06-15 07:46:00 

SlavicPower

Użytkownik

Aktualnie trafimy na dużo świetnych sposobów na promowanie naszych przedsiębiorstw. Dwa lata temu stworzyłem firmę z artykułami gospodarczymi itp. W rzeczywistości interes rozkręcał się mi super, ale pomyślałem, że zachęcę bardziej klientów do kupna moich rzeczy. Uznałem, że wezmę ciekawe gadżety z nadrukiem przedsiębiorstwa. Wiedziałem, że takie artykuły reklamowe z logo mogą przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta. Nadmienię, że zainteresowanie artykułami było duże. :P
#2015-06-15 09:40:57 

Maniekbasta

Użytkownik

Takie gadki są super. Nie raz namyślałem się, co mogłoby być fajną promocją dla mojej firmy. Nawet wczoraj odszukałem fajne ogłoszenie zatytułowane kubki firmowe. Nadmienię, że mam ochotę z takich rzeczy skorzystać, jednak jeszcze muszę to mocno zastanowić się, ponieważ chciałbym mieć pewność, że to super rozwiązanie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015