#2020-10-13 07:53:58 

Daphne

Użytkownik

Chcę nieco przemeblować wnętrze łazienki i przy okazji wymienić istniejące lampy na coś nowszego, bardziej dopasowanego do czasów współczesnych. W tej chwili w łazience mam tylko jedno źródło światła nad drzwiami, jest to lampa ścienna starego typu. Co byście mi polecali, a co odradzali?
#2020-10-13 08:19:51 

Natalie

Użytkownik

Po pierwsze to musisz wynająć elektryka, który przeciągnie instalacje elektryczną. Chodzi o to, byś mogła podłączyć kilka niezależnych źródeł światła. Ja polecam jakieś stylowe kinkiety. Dobrym pomysłem może być też instalacją nowoczesnych plafonów ledowych pod sufitem, w okolicach umywalki lub bezpośrednio nad wanną. Możesz wybrać plafon natynkowe lub podtynkowe, ale w tym drugim przypadku potrzebny byłby większy remont.
#2020-10-13 10:42:56 

SlavicPower

Użytkownik

Niezaleznie od tego, na jakie oswietlenie sie ostatecznie zdecydujesz, to jak juz wynajmiesz elektryka, od razu mozesz sobie wymienic kontakty i właczniki na ich bardziej elegancka i nowoczesna wersje. Zobacz sobie, jakie ciekawostki mozna teraz kupic. Jak juz robisz remont to warto pomyslec o takich detalach, bo one tworza caly klimat danego wnetrza.
#2020-10-13 13:25:38 

Daphne

Użytkownik

Super, dzięki za pomysł. Na pewno skorzystam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015