#2019-06-10 06:53:44 

Maniekbasta

Użytkownik

Pytanie do osób, które korzystały z seksu przez telefon. Jak wygląda taka rozmowa? A przede wszystkim, jak zachowują się rozmówczynie? Czego mogę, a czego powinienem się spodziewać?
#2019-06-10 08:13:28 

RomanGTA

Użytkownik

Wiesz co, przede wszystkim te kobiety są chętne do kontaktu z tobą i odpowiadają na każdą sugestię. Nie ma, że coś im się nie podoba… Mogą dominować, być dominowane, ogólnie da się odegrać każdą scenerię.
#2019-06-10 10:37:12 

Punisher

Użytkownik

Myślę, że kobiety do seksu przez telefon przede wszystkim muszą mieć talent do prowadzenia rozmowy. Zauważ, że amatorki przez telefon muszą mieć bardzo bujną wyobraźnię, żeby poruszyć klienta i dać mu to, czego oczekuje. Pewnie sporą rolę odgrywa też tutaj ich doświadczenie. Nie peszą się żadną propozycją, nie oceniają… No i co dla mnie bardzo ważne… Zachowują pełną dyskrecję.
#2019-06-10 10:59:36 

Maniekbasta

Użytkownik

Właśnie, na tej dyskrecji mi bardzo zależy. Nie chciałbym, żeby gdzieś się wydało, że korzystałem z takich usług, bo to chyba nie jest dobrze postrzegane w naszym społeczeństwie.
#2019-06-10 11:24:59 

Rewolwerowiec

Użytkownik

mi się wydaje, że w Polsce w ogóle seks ciągle jest jeszcze tematem tabu… Co prawda to się zmienia i młodsze pokolenia inaczej już podchodzą do tego typu spraw. A te telefony są w stu procentach dyskretne. Możesz też na przykład umówić się na seks z mężatką i się to nie wyda, a jak byś próbował tak w realu to by się mogło bardzo źle skończyć, nie?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015