#2017-11-16 09:15:12 

SlavicPower

Użytkownik

Zastanawiam się, jak jest z gwarancją w przypadku części rowerowych kupionych przez Internet? Ja dotychczas części kupowałem przez serwis, który mi je od razu instalował w rowerze i w ten sposób gwarantował mi ich trwałość i jakość. A jak to jest, jak kupie cos przez neta, a okaże się, że to bubel?
#2017-11-16 11:48:02 

Beast

Użytkownik

normalnie, masz taką samą gwarancję jak byś kupował w zwykłym sklepie stacjonarnym
#2017-11-16 13:56:09 

Natalie

Użytkownik

z gwarancją to jest różnie, zalezy od tego, u kogo się kupuje. W niektórych sklepach stacjonarnych też jest problem jak chcesz cos oddac na gwarancji. Nie zawsze wada jest uznawana i trzeba się sadzic, jak chcesz odzyskackase.
#2017-11-16 14:19:52 

SlavicPower

Użytkownik

no własnie tego boje sie najbardziej; chciałem kupic sobie przerzutki Shimano i nowe opony, ale boje się że przyślą mi jakies buble później zoastne bez kasy i bez czesci
#2017-11-16 16:42:11 

RomanGTA

Użytkownik

no to kupuj dalej przez ten serwis co wczesniej, jaki problem? Ja tam nigdy nie miałem problemu ze wzrotem, jak dostałem jakis wybrakowany towar. Tylko kupuj w sprawdzonych sklepach, a nie takich, co czekają na dostawę towaru z Chin.
#2017-11-16 17:16:27 

Indianiec

Użytkownik

Jak kupujesz nowe części rowerowe w sklepie internetowym to nie dość, że masz na nie normalną gwarancję – zwykle to jest rok, a czasami dwa lata lub dłużej, to jeszcze masz prawo do zwrotu zamionego towaru w ciągu 14 dni od momentu ich dostawy, także jak zamówisz coś, co nie bedzie pasowało do roweru, to zawsze możesz to odesłać. Wiadomo, że to dodatkowy kłopot, ale jakaś furtka zawsze jest. W sklepach stacjonarnych tak dobrze nie ma. W ogóle, jak już chcesz kupować przez interent, to tylko w dobrych sklepach rowerowych. Tu masz linka http://rowerowy-raj.pl/28-czesci-rowerowe do sklepu, który ma duży wybór markowych części w dobrych cenach.
#2017-11-16 19:27:00 

Okruszka

Użytkownik

napiszę Ci jak było ze mną. Kupiłam cały rower przez neta, ale przyszedł poobijany, z pozdzieranym lakierem i poniszczonymi przerzutkami. Od razu zadzwoniłam do sklepu, kazali odesłać i zapytali czy chcę nowy czy zwrot kasy. Chciałam rower. Tym razem przyszedł już w dobrym stanie, a jako rekompensate dostałam do niego elektroniczny licznik i zapięcie. Także to chyba zalezy od tego, na jakich sprzedawców sie trafi. Ja miałam farta:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015