#2017-12-10 21:32:21 

Natalie

Użytkownik

Wiecie może w jaki sposób radzić sobie z wysokim poziomem stresu? Od długiego czasu nawarstwiło mi się tyle problemów na raz, że nie mogę się na niczym skupić i jestem strasznie nerwowa. Mój związek mocno podupadł przez to, a jakby tego było mało mam potężne problemy z zasypianiem :/ Pomocy!
#2017-12-10 21:48:12 

Okruszka

Użytkownik

Brak snu tylko potęguje te wszystkie negatywne emocje. Co jest powodem tego nieustannego stresu? Praca? Może warto rozejrzeć się za inną jeśli to ona jest powodem? Uwierz, nawet jeśli dobrze tam zarabiasz to zdrowie ważniejsze i dobrze jest iść nawet do gorszej i mniej płatnej pracy, ale cieszyć się życiem.
#2017-12-11 00:45:15 

Natalie

Użytkownik

Żeby tylko praca…mam problemy rodzinne i niestety finansowe. Wszystko to jest już ponad moje siły.
#2017-12-11 01:37:59 

Maniekbasta

Użytkownik

Spróbuj sobie na początek sprawdzić w aptece internetowej jakieś środki na stres http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/bez-recepty-dobre-samopoczucie-bezsennosc-stres. Najlepiej wybieraj takie ziołowe, są najbezpieczniejsze i jednocześnie wykazują się dobrym działaniem. Musisz tylko pamiętać, żeby przyjmować je regularnie i nie zapominać o tym. Takie ziołowe tabletki wymagają regularnego stosowania.
#2017-12-11 02:06:49 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Meliska mnie zawsze uspokaja, jak ręką odjął, ale pewnie wiele tutaj zależy od faktycznego poziomu stresu. Możesz także kupować sobie jakieś środki na bezsenność właśnie. One uspokajają przed snem. Zajrzyj sobie po prostu na stronę apteki internetowej http://www.apteka-internetowa-24.pl/ i zobacz co tam ciekawego jest na rynku. Tabletki na bezsenność wiem, że potrafią bardzo pomagać. Jak dobrze się wyśpisz to od razu nowy dzień zaczyna się zupełnie inaczej.
#2017-12-11 03:30:13 

Beast

Użytkownik

Ponoć szklanka gorącego mleka pomaga na bezsenność ;P
#2017-12-11 06:08:26 

Natalie

Użytkownik

Tabletki czasem biorę na bezsenność, ale niestety tak średnio mi pomagają. Takich na uspokojenie jeszcze nie próbowałam. Zobaczę w takim razie.
#2017-12-11 08:25:29 

AntosiaKtosia

Użytkownik

A nie przeginasz czasem z kawą moja droga? Jak pijesz jej za dużo to nie ma cudów, nic nie pomoże, a tylko się wykańczasz powoli…
#2017-12-11 08:40:47 

Natalie

Użytkownik

W sumie coś w tym jest, ale to wszystko przez te nerwy :/ Zacznę od tych tabletek na uspokojenie i później zobaczymy co to będzie. Nad zmianą pracy faktycznie się zastanawiam, zawsze to jedna rzecz mniej, a szef od długiego już czasu przegina według mnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015