#2017-10-29 00:06:14 

Casia

Użytkownik

Czołem, razem ze swoją mamą prowadzę sklep z ciuchami. Sprzedajemy towar dobrej jakości, uznanych marek, głównie outlet ale nie tylko. Mam pytanko w temacie promocji w internecie a konkretnie w social media. Czy w takiej działalności jak nasza warto zakładać profil na Insta i w ten sposób się reklamować?
#2017-10-29 02:09:43 

MadWoman

Użytkownik

Chyba warto, bo jednak odzież jest dość silnie powiązana ze zdjęciami i ogólnie komunikacją wizualną. Jak profil będzie ciekawie prowadzony to chyba ma to sens.
#2017-10-29 02:59:26 

SlavicPower

Użytkownik

Moi znajomi a zwłaszcza damska część dość nałogowo korzysta z Instagrama więc potrafię sobie wyobrazić że butik z ciuchami zyskuje tam popularność. Ale to jest wszystko czyste spekulowanie bo trzeba by konkretne działania podjąć.
#2017-10-29 04:28:40 

Beast

Użytkownik

Zależy czy chcecie użyć insta jako kanału promocji stricte czy po prostu tam być. Różnica jest spora bo w pierwszym przypadku nie obejdzie się bez pomocy ze strony specjalistów od tego typu reklamy.
#2017-10-29 06:35:14 

Natalie

Użytkownik

Są bardzo dobrze ogarniane profile w tym serwisie, użytkowników też ma wielu. Napisano że odzież pasuje do instagrama i ja się z tym w pełni zgadzam. Jeśli będziecie wrzucać fajne fotki odpowiednio otagowane to będzie ok.
#2017-10-29 09:33:49 

Rewolwerowiec

Użytkownik

Samo dodawanie zdjęć i tagów nie wystarczy – jak kolega pisał musi być jakieś zaplecze fachowe. Na początek polecam poczytać https://www.grupa-tense.pl/marketing-spolecznosciowy/. Ludzie którzy to pisali znają się na tych rzeczach bardzo dobrze, może najlepiej w Polsce. Reklama na Instagramie w Waszej branży jest pożądana, ale konieczne jest określenie targetu. Może zlećcie tam kampanię to zobaczycie w konkretach na ile jest to skuteczne narzędzie. Potencjał jest z pewnością spory.
#2017-10-29 10:49:04 

Maniekbasta

Użytkownik

Rozważcie współpracę z jakimś fotografem. Wiem że kupa ludzi wrzuca fotki robione czym popadnie ale skoro ma to być rozwiązanie reklamowe to nie powinno być amatorki. Fotograf nie jest złym pomysłem.
#2017-10-29 12:29:01 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Bardzo ładne fotki idzie dziś wykonać dobrej klasy smartfonem. Ważniejsza jest ich obróbka i umiejętne kadrowanie. Zwykły użytkownik z podstawową wiedzą też sobie poradzi.
#2017-10-29 15:17:00 

Bizon

Użytkownik

Odnośnie detali typu kto ma robić fotki i jakie to też się powinni wypowiedzieć spece. Najlepiej faktycznie będzie zlecić kampanię agencji i wszystko wyjdzie w praniu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015