#2017-08-24 22:29:00 

Szpileczkowa

Użytkownik

Jestem osobą, która generalnie zmaga się z ogromnym poczuciem słabości i niedospania. Wyniki, jak sobie robię, mam dobre, lekarze nie dopatrują się żadnej choroby, ani niczego, a na co dzień brakuje mi siły dosłownie do wszystkiego. Już nie mówię o tym, że zasypiam w pracy, czy za kierownicą. Koleżanka mi doradziła, żebym wzięła jakieś suplementy diety na witalność i że niby to pomoże.
#2017-08-24 22:56:53 

Beast

Użytkownik

Pamiętam kiedyś się brało coś takiego, jak centrum. Ło rany, chyba każdy to łykał. I to niby było na zdrowie, właśnie na siły witalne itp.
#2017-08-24 23:16:58 

Maniekbasta

Użytkownik

Ale to niemożliwe, zebyś była tak po prostu bez sił. Może masz anemię, albo nie wiem… cukrzycę? To chyba takie najbardziej typowe objawy dla tego typu chorób.
#2017-08-25 02:04:49 

Okruszka

Użytkownik

Czytałeś, co ona mówiła? Wyniki ma dobre, lekarze wykluczają choroby. Może to być ewentualnie wina nieodpowiedniego żywienia. Niektórzy potrzebują bardziej energetycznych posiłków i szła bym w tym kierunku.
#2017-08-25 04:29:34 

Rewolwerowiec

Użytkownik

Słuchajcie no, dziewczyna wyszła do Was z konkretną prośbą, żebyście podali jej jakieś dobre suplementy diety. Pisze zresztą, że apteczne, więc żadne centrum czy inne takie jej nie interesuje. Za to ja znam bardzo dobrą firmę, która zajmuje się produkcją naprawdę skutecznych suplementów i to różnego przeznaczenia. Mówię mianowicie o suplementach firmy Varia.
#2017-08-25 06:13:38 

MadWoman

Użytkownik

A to ja słyszałam coś o nich. Podobno mają całe zestawy różnych suplementów. Takich i na witalność właśnie, na potencję, jak i dla anemików. Koleżanka brała ich suplementy na odchudzanie z morwą białą. Jeśli dzięki nim tak schudła, no to ja też się chętnie więcej dowiem o nich :)
#2017-08-25 08:27:00 

Rewolwerowiec

Użytkownik

No to nie ma problemu. Wystarczy, że sobie zajrzycie na tę stronę internetową https://www.aptekagemini.pl/manufacturer/varia i poczytacie o chyba większości ich pro-duktów. Rzeczywiście dla koleżanki najlepsze by było Humavit Na energię i witalność. To suple-ment między innymi z witaminami z gruby B, a także innymi składnikami odżywczymi. Swojego czasu je łykałem i stawiały mnie na nogi.
#2017-08-25 09:00:40 

Szpileczkowa

Użytkownik

Dzięki, na pewno sobie o nich poczytam. A ta strona jest rzetelna?
#2017-08-25 10:00:20 

Rewolwerowiec

Użytkownik

Wiesz co, to strona internetowej apteki Gemini. Ja zawsze sobie czerpię z niej informacje o lekach, ponieważ publikują na niej przynajmniej część zawartości ulotki, dzięki czemu wiadomo jaki lek na co ma zastosowanie. Ja się jeszcze na nich nie przejechałem, jeśli o to pytasz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015