#2017-08-18 06:09:04 

Szpileczkowa

Użytkownik

Mam dosyc pracy za marne grosze, a że znam niemiecki to pomyslałam żeby popracowac jako opiekunka osoby starszej. Nie mam doświadczenia, ale myslę że dam rade. Jak znalezc taką prace? Jakie są wymagania?
#2017-08-18 08:19:19 

Okruszka

Użytkownik

Jak znasz niemiecki, to pracę znajdziesz bez problemu. Szukaj ogłoszen na niemieckich portalach albo przez agencje zatrudnienia. W tym drugim przypadku nie martwisz się o formalności, bo wszystkim zajmuje się taka firma.
#2017-08-18 09:03:14 

Szpileczkowa

Użytkownik

Wystarczy tylko niemiecki? Nie muszę mieć jakiegoś kursu czy coś takiego?
#2017-08-18 09:21:06 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Jak interesują Cię wymagania do pracy to zajrzyj sobie tutaj http://laxocare.pl/oferty-pracy/opieka-pani-munchsteinach/. To jest przykładowe ogłoszenie o pracę w charakterze opiekunki starszej osoby w Niemczech. Jak znasz niemiecki i potrafisz zajmować się domem to taką pracę znajdziesz bez problemu. Twoje obowiązki to sparzanie, gotowanie i opiekowanie się starszą osobą. Nic trudnego, ale i niełatwego. Trzeba być dyspozycyjnym i zdrowym, żeby podołac takiej pracy.
#2017-08-18 10:39:38 

Szpileczkowa

Użytkownik

Dla takich zarobków moge byc dyspozycyjna. Teraz tyram po 10h dziennie i zarbiam niecałe 2,5tyś złotych. Tutaj mam prawie dwa razy tyle. Dzieki za wrzucenie tego linka, to już w zasadzie przesadziło o mojej decyzji. Gotowac umiem, sprzątac też, a opieki mysle że się naucze. Jeszcze raz wielkie dzięki za linka!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015