#2017-07-13 03:30:59 

Eldoka

Użytkownik

Gwoli jasności, nie chodzi mi oczywiście o fałszywy dokument, tylko chodzi mi o wzór, tj szablon do wypełnienia. Sęk w tym, że odchodzi od nas nauczyciel z wieloletnim stażem, który miał na swoim koncie wiele osiągnięć ze swoimi uczniami. Najchętniej bym go zatrzymał, ale nasz Kazimierz jest już leciwym człowiekiem, więc nie będę naciskać. Chcieliśmy jednak odpowiednio uhonorować go na apelu, w związku z czym szukam też właśnie takiego dyplomu.
#2017-07-13 05:40:21 

SlavicPower

Użytkownik

Żal takich nauczycieli. Sam pracuję w jednym liceum, gdzie właśnie odeszła od nas historyczka, która pracowała z nami już 40 lat. Nawet w latach, w których nie można było mówić o pewnych rzeczach, to uczyła o nich…
#2017-07-13 07:02:46 

Eldoka

Użytkownik

Bo niektórzy nauczyciele są po prostu z powołania. Wśród wielu młodych tego brakuje.
#2017-07-13 09:56:34 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Pamietajcie, że ci też kiedyś byli młodzi :) Ale jak najbardziej takie podziękowania są wysoce wskazane. Sam gest podziękowania za długoletnią współpracę, kształcenie kolejnych pokoleń… No ale dobra, dość zbaczania z tematu :) Dyplom nagrody dyrektora kupić można chociażby w tym sklepie: http://www.bialyatrament.pl/pl/nagrody-dyrektora-podzi%C4%99kowania i z oglądanych przeze mnie ofert ta wydaje się chyba być najatrakcyjniejsza. Nie tylko ze względu na eleganckie, estetyczne wykonanie, ale też i cenę, bo jest dość atrakcyjna.
#2017-07-13 11:33:31 

Eldoka

Użytkownik

Cena w sumie gra drugorzędną rolę, ale jeśli uda się kupić coś ładnego za przyzwoitą kwotę, to w sumie też dobrze :) A muszę przyznać, że rzeczywiście wygląda to dość ciekawie… ale to sam papier?
#2017-07-13 12:54:50 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Wiesz, fakturę ma trochę podobną do skóry. Musisz się z nimi tylko dogadać, jeśli chodzi o wkładkę, tj. nadmienić, że tu chodzi o podziękowanie dla starego nauczyciela.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015