#2017-04-05 04:43:37 

Eldoka

Użytkownik

Witajcie, chciałbym się dowiedzieć jak cenią swoje usługi biura rachunkowe we Wrocławiu? Poszukuję dobrego, a jednocześnie mającego atrakcyjne ceny biura, które zajmie się księgowością mojej firmy.
#2017-04-05 05:41:52 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Witaj, mogę polecić cennik biura rachunkowego we Wrocławiu, z którego usług korzysta mój ojciec. Jest bardzo zadowolony i mówi, że ceny mają normalne. Z cennikiem usług świadczonych przez to biuro, możesz zapoznać się na stronie internetowej: http://www.biurorewident.pl/cennik/, masz taką tabelkę ile za co. Tam są podane ceny, ale ojciec mówi, że wszystko zależy od działalności, z każdym dogadują indywidualnie stawki. Ale masz podane chociaż jakieś ramy, więc możesz się zorientować.
#2017-04-05 05:57:24 

Eldoka

Użytkownik

Dziękuję bardzo, właśnie słyszałem o tym biurze, że to profesjonaliści i bardzo dobrze prowadzą księgowość, ale nie miałem pojęcia, że ich ceny są takie konkurencyjne. Jestem mile zaskoczony :)
#2017-04-05 08:21:05 

Zenobia

Użytkownik

Polecam usługi księgowe wyżej wymienionego biura rachunkowego. Miałam przyjemność współpracy z nimi, kiedy prowadziłam własną działalność gospodarczą. Z doświadczenia wiem, że jeszcze korzystniej finansowo wychodzi się, nawiązując stałą współpracę z biurem, a nie dając tylko takie jednorazowe zlecenia. Ale nawet wtedy ich ceny wypadają korzystnie na tle innych wrocławskich biur, także spokojnie i bez obaw możesz zdecydować się na ich usługi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015