#2017-03-23 23:10:39 

SlavicPower

Użytkownik

Cześć zajmuję się renowacją mebli i potrzebna mi nowa polerka, gdyż stara odmówiła posłuszeństwa. Ważne żeby nowa była równie wytrzymała co poprzednia. Nie musi to być oczywiście demon ani profesjonalna maszyna, ale oczywiście im większą wygodę pracy zagwarantuje, tym lepiej dla mnie.
#2017-03-23 23:51:55 

Beast

Użytkownik

Polerowanie to ostatni i według mnie najważniejszy etap w procesie powstawania bądź rekonstruowania mebli, dlatego moim zdaniem nie powinieneś oszczędzać na tego typu maszynie. Im lepiej drewno zostanie wypolerowane, tym lepiej mebel będzie się prezentował:)
#2017-03-24 02:47:48 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Zgadzam się, szczególnie, że coraz bardziej wzrasta zainteresowanie meblami wykańczanymi na wysoki połysk - zresztą widać to nawet po trendach w sklepach meblowych. Sama pracuję w fabryce mebli i powiem, że dobre 70% produkcji to właśnie meble wykończone na wysoki połysk.
#2017-03-24 05:17:32 

SlavicPower

Użytkownik

Przekonaliście mnie do swojego zdania, ale nadal nie wiem gdzie szukać takiej maszyny. Mógłbym kupić w jakimś komisie, ale wolę nie eksperymentować z używanym sprzętem. Możecie polecić jakiegoś sprawdzonego dostawcę sprzętu stolarskiego?
#2017-03-24 07:14:29 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Niestety pracuję w dziale dystrybucji, więc na temat maszyn wiele Ci nie powiem, ale jak dam radę to postaram się pogadać z kimś z produkcji:)
#2017-03-24 07:38:02 

Beast

Użytkownik

Jak zdecydowałeś się na bardziej profesjonalne urządzenie to z ręką na sercu mogę powiedzieć Ci, że MTM Maszyny Tomasz Glajcar sprzedaje najlepsze maszyny tego typu. Codzienną pracę może ułatwić Ci polerka sterowana komputerowo - wystarczy, że ustawisz odpowiednie parametry, a resztą zajmie się urządzenie.
#2017-03-24 08:27:01 

Maniekbasta

Użytkownik

W poszukiwaniu polerki do wysokiego połysku może pomóc Ci http://www.mtm-maszyny.pl/pl/234-polerki - to bezpośredni odnośnik do tego typu maszyn. Nadadzą się one zarówno do powłok wykonanych z poliestru, poliuretanu oraz wielu innych materiałów. Musisz sam sprecyzować, jakie zadania będzie miało spełniać urządzenie, a doradcy pomogą Ci coś wybrać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015