#2017-03-17 01:49:20 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Witam, od zawsze miałam problem ze swoją wrazliwa skórą skonną do zaczerwienień i wyprysków wiec koniecznie pod makijaz muszę stosowac bazę. Wiecie może jakie działanie ma baza pod makijaż FLOSLEK i czy nadaje się do wrażliwej skóry? Podpowiedzcie coś, proszę!
#2017-03-17 02:08:54 

Eldoka

Użytkownik

Kobiety to jednak nie potrafia pogodzic się z upływającym czasem, zmarszczki to normalna rzecz, kazdy z wiekiem je ma więc po co się tapetować, co?
#2017-03-17 03:13:36 

BykByk

Użytkownik

Ale jestes brutalny, może panom zmarszczki nie przeszkadzaja, ale kobieta zawsze chce ładnie wyglądac i pragnie aby jej skóra była równa i wygładzona, dlatego uzywa kremów przeciwzmarszczkowych i nawilżających, a pod makijaż jak nic świetnie sprawdzi sie baza pod makijaż FLOSLEK, to doskonały kosmetyk wygładzający i wyrównujący skórę twarzy. Zajrzyj na https://www.floslek.pl/18,pokaz_produkt_lab/689,base_Baza_wyg%C5%82adzajaca.html i dowiedz się, że ta baza daje niemal natychmiastowy efekt i skóra nie jest błyszcząca, a do tego baza świetnie rozprowadza sie na twarzy.
#2017-03-17 04:05:06 

Frozen

Użytkownik

Musze przyznać ze od dawna stosuje kosmetyki marki Floslek, są one przeznaczone zarówno dla pań panów jak i dla dzieci, a baza pod makijaż Floslek do dobry wybór zarówno do cery suchej jak i bardzo wrazliwej, skłonnej do podrażnień.
#2017-03-17 07:04:16 

AntosiaKtosia

Użytkownik

A wiecie może jakie jeszcze kosmetyki tej marki mogę nabyć?
#2017-03-17 07:32:52 

Frozen

Użytkownik

Wśród bogatej oferty produktów są kremy przeciwzmarszczkowe, kremy liftingujące czy doskonałe kremy pod oczy a także rózne produkty do pielęgnacji wlosów. Zresztą na https://www.floslek.pl/ możesz sama wejść w odpowiednią zakładke i przejrzeć najnowszy katalog produktów, po zastosowaniu których twoja skóra i włosy będą piekne.
#2017-03-17 07:51:31 

Casia

Użytkownik

A czy ta baza pod makijaz FLOSLEK to również dobre rozwiązanie dla mojej zwiotczałej i szarej skóry?
#2017-03-17 09:34:55 

Frozen

Użytkownik

No oczywiście, ja jestem koło sześćdziesiątki i co rano uzywam bazy pod makijaż Floslek i powiem Ci ze każdy mi mówi ze moja skóra jest pełna blasku i bardzo świeża a makijaż mam perfekcyjny no i oczywiście nikt nie wierzy ze mam tyle lat.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015