#2017-02-24 02:10:30 

Maniekbasta

Użytkownik

Hej, ratujcie bo juz nie wiem co robic, ale moze zaczne od początku, pisze prace mgr z zarządzania, niestety juz drugi rok bo mojemu promotorowi ciagle cos nie pasuje, a to odstępy nie takie a to cos jest za krótkie a to za długie, ja to poprawiam, a on mowi ze poprzednia wersja byla lepsza, juz nie wiem co mam robic?
#2017-02-24 04:34:39 

Okruszka

Użytkownik

A moze dokładnie słuchaj promotora a nie narzekaj, ze sie na Ciebie uwziął, jak chcesz napisac dobra pracę magisterską z zarządzana to musisz sie wysilić.
#2017-02-24 05:08:30 

Indianiec

Użytkownik

Chłopie wygląda na to, ze czyms musiałeś podpasc promotorowi, cos mi się widzi ze bez profesjonalnego wsparcia sie nie obejdzie, chyba mam cos dla Ciebie, wejdź na stron http://twojredaktor.pl/praca-zarzadzanie.html i skontaktuj sie z osobami, które posiadają odpowiednie przygotowanie merytoryczne zeby pisać zarówno prace licencjackie, jak i magisterskie z zarządzanim, pomogli juz niejednemu studentowi.
#2017-02-24 05:36:04 

Punisher

Użytkownik

No dobra ale jak jego promotor jest taki wymagający to moze w dalszym ciągu miec jakies uwagi nawat jak skorzysta z pomocy redaktora i co wtedy?
#2017-02-24 05:46:14 

Hawk

Użytkownik

Takie portale daja gwarancje zadowolenia, masz szanse zgłoszenia poprawek itp i wtedy poprawią Ci, oczywiscie bez dodatkowych kosztow
#2017-02-24 08:30:46 

Daphne

Użytkownik

na dodatek zawsze dostaniesz raport antyplagiatowy, wtedy masz pewnosc ze Twoja praca nie bedzie plagiatem, jak męczysz się z promotorem i nie mozesz sie obronić to warto skorzystac z pomocy i mieć to już za sobą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015