#2017-02-03 02:58:08 

Eldoka

Użytkownik

Drodzy forumowicze, rozszerzam właśnie działalność swojego komisu samochodowego. Chcę zacząć sprowadzać samochody z USA, szczególnie interesują mnie luksusowe marki bo naprawdę można sporo na tym zarobić, ale mam pewien problem. Szukam firmy, z którą będę mógł się związać jakąś umową na stały przewóz aut. Znacie jakiegoś przedsiębiorcę, który mi w tym pomoże?
#2017-02-03 05:10:19 

SlavicPower

Użytkownik

Fajny pomysł, może skusiłbym się na jakiegoś muscle cara:) Przedsięwzięcie wydaje się dość duże, dlatego myślę, że ze znalezieniem firmy nie powinno być problemu. Ale musisz nastawić się na przewóz kontenerowy i odbiór samochodów z jednego z portów wielkiej trójki Gdańsk, Gdynia, Szczecin.
#2017-02-03 07:35:25 

Eldoka

Użytkownik

Mam świadomość tego:) Na szczęście komis będzie działał w Gdańsku więc tę sprawę mam ułatwioną.
#2017-02-03 08:29:46 

Beast

Użytkownik

Chyba mogę Ci pomóc, firma Tirsped zajmuje się przesyłkami o różnych gabarytach właśnie drogą morską, również w kontenerach, a ponadto współpracują oni z różnymi międzynarodowymi liniami więc powinieneś mieć pewność, że towar zawsze dotrze. Ponadto piszą na swojej stronie http://www.tirsped.com.pl/spedycja-morska, że dostarczają przesyłki prosto na podany adres, więc pewnie jak się dogadasz to auta przyjadą do komisu. Wydaje mi się, że to będzie dobre rozwiązanie dla Ciebie, powinieneś zadzwonić i dogadać się w kwestii szczegółów.
#2017-02-03 08:59:35 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Tak, również polecam, nasza firma korzysta ze spedycji lotniczej oferowanej przez nich i muszę przyznać, że zapewniają oni najwyższe standardy obsługi. Przez rok współpracy jeszcze żadna paczka nie zaginęła.
#2017-02-03 09:36:26 

Eldoka

Użytkownik

Dzięki, właśnie takiej firmy potrzebowałem!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015