#2017-01-24 04:38:13 

Rewolwerowiec

Użytkownik

Chciałem kupić sobie sztyblety, ale wolę postawić na sprawdzony sklep, który sprzeda mi buty dobrej jakości, dlatego proszę Was o pomoc:) Polecicie jakąś firmę? Najlepiej gdybym mógł dokonać zakupu przez Internet.
#2017-01-24 06:18:25 

Indianiec

Użytkownik

Zniszczyłem już wiele par butów i tylko jeden sklep zatrzymał mnie na dłużej. Sprawdź jego ofertę na https://awangardashoes.pl/produkty/meskie/sztyblety,2,13916, muszę powiedzieć, że obuwie od nich jest nad wyraz wytrzymałe i jeszcze nie wyrzuciłem żadnej pary do kosza. Są one dobrze wyprofilowane, dlatego noga nie męczy się nawet po wielu godzinach, a cholewka jest niesamowicie trwała. Radzę skorzystać, bo zamawiając od innych tylko się zrazisz.
#2017-01-24 09:00:33 

Hawk

Użytkownik

Potwierdzam zdanie kolegi. Miałbym co prawda parę zastrzeżeń, bo zawsze może być lepiej, ale generalnie lepszego dostawcy nie znajdziesz:) Nawet mam jedne sztyblety i muszę powiedzieć, że jestem z nich zadowolony, choć rzadko je zakładam, chyba czas to zmienić.
#2017-01-24 11:42:09 

Okruszka

Użytkownik

Z kobiecego punktu widzenia powiem tylko, że fajne są te męskie buty. Chyba namówię męża żeby sobie takie sprawił:)
#2017-01-24 11:51:29 

Rewolwerowiec

Użytkownik

Przedmówczyni chyba mnie przekonała, skoro podobają się kobietą to musi w nich być coś fajnego, a jeżeli przy okazji będą wytrzymałe to jeszcze lepiej. Bez zastanowienia zaraz przeglądam ich ofertę i zamawiam pierwsze, które mi się spodobają!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015