#2017-01-23 06:38:29 

Moniak

Użytkownik

Cześć, chciałam Was poprosić o polecenie firmy dostarczającej regały magazynowe metalowe. Czy możecie mi polecić jakąś sprawdzoną firmę, która zajmuje się dystrybucją tego typu produktów? Zależy mi przede wszystkim na bardzo solidnych półkach, które rzeczywiście wytrzymują określony ciężar, a nie jest to tylko wartość na papierze, a ostatecznie wychodzi w praktyce tak, że położy się kilka rzeczy i półka się praktycznie rozpada… Dlatego proszę tylko o sprawdzone polecenia, firmy które już wypróbowaliście i jest pewność, że półki będą solidne.
#2017-01-23 07:47:10 

Szpileczkowa

Użytkownik

Solidne półki do magazynu kupiliśmy od Awiz Poznań. Stoją już kilka lat i dalej dobrze się trzymają, można powiedzieć, że są jak nowe. A używamy ich cały czas, ciągle są załadowane praktycznie po brzegi, więc naprawdę solidne i wysokiej jakości materiały zostały do nich użyte.
#2017-01-23 08:33:34 

Moniak

Użytkownik

A masz na nich jakieś namiary? I jak u nich wygląda kwestia transportu? Potrzebuję te półki w miejscowości pod Poznaniem, czy nie będzie problemu z dostawą?
#2017-01-23 09:05:31 

Szpileczkowa

Użytkownik

Jasne, tu masz link do ich strony i oferty http://www.regaly-magazynowe.pl/regaly-magazynowe/. I tam możesz sobie sprawdzić wszystko dokładnie, ale z tego co pamiętam zapewniają montaż i dostawę również poza granicami miasta Poznań. Także raczej nie będzie problemu.
#2017-01-23 11:11:51 

Moniak

Użytkownik

Super, dzięki wielkie za informacje. Zaraz sobie wszystko poczytam i sprawdzę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015