#2017-01-11 05:00:11 

Punisher

Użytkownik

Witajcie. Muszę otworzyć nowe konto bankowe. Nie chciałem tego robić ale mój obecny bank nie pozostawił mi wyboru. Jak pewnie się domyślacie nagle wzrosły wszystkie opłaty, a kontakt z konsultantami stał się utrudniony. Zamierzam więc przenieść się do innej instytucji. Może ktoś z Was wie w jakim banku można otworzyć konto na korzystnych warunkach? No i jakimi kryteriami warto się kierować?
#2017-01-11 06:39:02 

Rewolwerowiec

Użytkownik

Hej. Otwieranie konta bankowego to temat na pracę doktorską. ;) Wybór masz teraz tak olbrzymi, że naprawdę trudno się zdecydować. Każdy kusi czym innym, każdy obiecuje niestworzone rzeczy, a i tak na końcu wychodzą jakieś nieporozumienia. Zastanów się, czy nie lepiej zostać w tym banku. Przynajmniej znasz wroga. ;)
#2017-01-11 07:36:22 

Punisher

Użytkownik

Jasne, że trochę się boję, ale nie pozostawiono mi wyboru. Jakieś dziwne opłaty, ciągłe prace serwisowe. To nie dla mnie. Chcę mieć stały dostęp do swoich pieniędzy.
#2017-01-11 09:25:54 

Selia

Użytkownik

Cześć! Trudno jednoznacznie stwierdzić, który bank oferuje najlepsze warunki. Trudno też przedstawić konkretne kryteria w takiej rozmowie. Moim zdaniem powinieneś zajrzeć tutaj: http://www.darmowekontabankowe24.pl/blog/ktore-konto-bankowe-wybrac.html. Dzięki temu porównaniu dowiesz się, jakie konto bankowe wybrać. No i poznasz też kryteria, o których pisałeś, ale to chyba nie będzie miało większego znaczenia. ;)
#2017-01-11 09:44:33 

Indianiec

Użytkownik

A ja wszystkie pieniądze trzymam w domu. Przyjdzie jakiś kryzys albo coś i później ich nie wypłacę. Bankom nie ufam. Na twoim miejscu otwarłbym konto tylko do odbierania przelewów, a pieniądze i tak trzymałbym w domu.
#2017-01-11 10:58:23 

Punisher

Użytkownik

Nie popadajmy w paranoję. Są przecież fundusze gwarancyjne. A za stronę bardzo dziękuję. Chętnie przeczytam więcej o tych bankach i zajrzę na ich strony. Może uda znaleźć mi się coś, co sprawi, że w końcu będę zadowolony.
#2017-01-11 11:06:46 

Okruszka

Użytkownik

O. A ja tyle czasu głowiłam się nad wyborem konta. Nie miałam zielonego pojęcia o tym że taka strona istnieje. W takim razie i ja przyłączam się do podziękowań!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015