#2016-11-04 01:57:53 

MadWoman

Użytkownik

Hej dziewczyny. Mam takie pytanie. Słyszałam ostatnio o takich środkach czystości jak w temacie i chętnie kupię coś takiego. Myślicie że takie środki są bezpieczne dla dzieci? Jeżeli możecie mi polecić stronę gdzie znajdę coś takiego to będę mega wdzięczna ;)
#2016-11-04 04:31:03 

Moniak

Użytkownik

Jak wejdziesz na ekoaleja.eu/328--srodki-czystosci to tam znajdziesz właśnie takie rzeczy. Osobiście nie zamawiałam jeszcze tego i nie powiem ci jak to się sprawdza w praktyce ale z tego co słyszałam to podobno skóra jest po jakimś czasie o niebo delikatniejsza.
#2016-11-04 05:53:43 

RomanGTA

Użytkownik

O proszę, zamawiałem na tej stronie żywność bezglutenową. Jeżeli interesuje cię coś takiego też to wejdź sobie na ekoaleja.eu/7-bezgluten-pku bo można tam czasem trafić fajne promocje a wtedy to już wgl takie rzeczy wychodzą tak samo jak i zwykłe produkty w markecie :D Osobiście nie wierzę w te wszystkie mity o glutenie ale zwyczajnie lepiej się czuję po takich rzeczach.
#2016-11-04 06:53:23 

Eldoka

Użytkownik

To też nie jest tak że trzeba od razu wszystkie rzeczy w domu zastępować ekologicznymi. Ja np. kupiłem ostatnio przyprawy tu na stronie ekoaleja.eu/355-przyprawy-ekologiczne i jestem zadowolony. Smak potraw jest bardzo dobry, gdzieś po drodze nadmiar soli i innych konserwantów został usunięty i dzięki temu cala rodzina czuje się lepiej :)
#2016-11-04 08:53:21 

Natalie

Użytkownik

Jest sporo fajnych sklepów gdzie można kupić chemie i żywność. Akurat ekoaleja.pl to taka strona z której najczęściej korzystam ale jest jeszcze kilka fajnych sklepów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015