#2016-11-02 06:14:11 

RomanGTA

Użytkownik

Czesć, może najpierw napiszę cos o sobie, jestem studentem politechniki i w ramach zaliczenia realizowalismy w grupach projekty przedmiotow, które miały by pomóc w codzennym zyciu osobom niepełnosprawnym, projekty były konsultowane z osobmi niepelnosprawnymi, ale wadomo teoria to jedno, a praktyka to drugie dlatego chcielibsmy isc o krok dalej i wydrukowac kilka prototypow, ktos zna firmę, która podjęłaby się tego zadania?
#2016-11-02 08:13:17 

Okruszka

Użytkownik

bardzo ambitnie brawo, to zaczy, ze są jeszcze ludzie z pasja, których nie interesuje tylko zasada 3xZ;) nalepiej popytajcie na uczelni, na pewno ktos was pokieruje
#2016-11-02 08:28:06 

Punisher

Użytkownik

Potrzbne wam będzie rapid prototyping czyli szybkie prototypowanie. Zglosxie się do 3dphoenix, firma oferuje takie wydruki 3d różnymi metodami, np. FDM, DLP czy SLS na najnowocześniejszym sprzecie, takim jak drukarki Hbot w Warszawie zaś znajduje się jej siedziba i sklep firmowy.
#2016-11-02 11:00:56 

Beast

Użytkownik

Nie wiem co macie do wydrukowania, ale miałem ostatnio mozliwosc pracowac na blueprinter, to nowa generacja drukarek jeśli chodzi o wdruk 3d. więcej możesz przeczytac na 3dphoenix.pl/sklep/drukarki/185-blueprinter.html, po wydrukowaniu prototypu, model nie wymaga dalszej obróbki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015