#2016-10-28 09:03:08 

Eldoka

Użytkownik

Witam bardzo serdecznie. Chciałbym się przeprowadzić z żoną do trochę większego mieszkania niż to, które obecnie zajmujemy. No nie możemy się w nim pomieścić i trochę się dusimy. Mamy trocję oszczędności i sporą zdolność kredytową, więc jesteśmy w stanie pokryć nawet spore koszty jak macie coś takiego
#2016-10-28 10:40:48 

SlavicPower

Użytkownik

Ale tak mi się wydaje, że wcale nie się nie trzeba martwić o wysokie koszty, bo jeśli chodzi o mieszkania deweloper Poznań upatrzył jako miasto w którym warto budować coś co się taiej sprzedaje. No bo rynek jest tutaj spory i rzeczywiście można tutja o wiele taniej kupić mieszkania
#2016-10-28 12:25:58 

AntosiaKtosia

Użytkownik

to jest prawda. Ja kupywałam mieszkanie na Winogradach w Poznaniu i muszę przyznać, ze jestem bardzo zadowolona, bo za taką niską cenę mi się udało kupić normalnie mieszkanie, które powinno kosztować jeszcze raz tyle. I to w stanie naprawdę takim godnym pozazdroszczenia
#2016-10-28 13:16:32 

SlavicPower

Użytkownik

No właśnie dlatego ja polecam wejść na stronę nieruchomosci.asma.com.pl/ i zobaczyć jak dokładnie to wszystko wygląda a daje gwarancje, że nie zawiedziesz się kolego. Znajdziesz tam firme, która oferuje naprawdę dobrej jakości mieszkania w cenach dosyć fajnych
#2016-10-28 14:16:27 

Eldoka

Użytkownik

W takim razie musze to koniecznie sprawdzić i zobaczyć jak się to będzie spisywało. A może akurat znajde mieszkanie, w którym już będę do końca życia mieszkać? :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015