#2016-10-20 04:23:19 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Od zeszłego Bożego Narodzenia jestem szczęśliwą posiadaczką profesjonalnego ekspresu do kawy, którym obdarował mnie mój ukochany mąż. Zanim został uruchomiony trochę przeleżał na półce i dopiero od niedawna jest tak już całkiem regularnie uruchamiany. Jako porządna pani domu mam teraz małą zagwozdkę. Jak to czyścić najlepiej? Są jakieś sprawdzone tabletki? I gdzie kupić coś takiego, najlepiej online?
#2016-10-20 05:52:26 

Casia

Użytkownik

Odwieczny problem posiadaczy ekspresu. Tego się nie da normalnymi środkami doczyścić… Ja na tym nerwy straciłam…
#2016-10-20 08:09:51 

Okruszka

Użytkownik

To ja się z panią właśnie w ogóle nie zgodzę. Ja zaraz po zakupie zainwestowałam w tabletki czyszczące TZ60001 i tak na prawdę nigdy nie miałam jakiś specjalnych problemów. Wystarczy ich regularnie używać i tak naprawdę ekspres sam się czyści. TY musisz tylko od czasu do czasu go przetrzeć powierzchownie i masz gwarancje że się nie rozwijają jakieś groźne osady w środku :)
#2016-10-20 08:35:27 

Zenobia

Użytkownik

Mogę polecić sklep, który odkryłam. Trafiłam na tę filtrosfera.pl/ekspresy-inne-akcesoria jak szukałam porządnego sitka do ekspresu i złożyłam zamówienie. Jak doszło to byłam na tyle zadowolona, że jeszcze dokupiłam w tym samym sklepie właśnie tabletki i przy okazji filtr Hafex do mojej lodówki. Ogólnie polecam, bo trudno o lepsze ceny, a można wszystko zamówić bez wychodzenia z domu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015