#2016-09-23 03:50:00 

MadWoman

Użytkownik

Witam. Niedługo mam pewną sprawę sądową i strasznie się boję bo nie wiem tak naprawdę jak sobie poradzić z tym. Bo jednak nigdy wcześniej nie byłam w sądzie i tak się zastanawiam co mogę oczekiwać. W sumie będzie ze mną trochę mojej rodziny, no ale wciąż. Zostałam złapana na głupim przestępstwie i teraz musze niestety za to zapłacić. Cóż, za błędy się płaci. Ktoś chciałby na tym forum ze mną o tym porozmawiać?
#2016-09-23 06:08:52 

Okruszka

Użytkownik

Ja kiedyś korzystałam z kancelarii prawa karnego w Warszawie i zdarzało mi się bywać w sądach. Nie masz się czym przejmować tak naprawdę, musisz po prostu być szczera i tyle. Jak to jakieś niegroźne przestępsto to najprawdopodobniej skończy się na zawiasach i tyle.
#2016-09-23 07:06:51 

Rewolwerowiec

Użytkownik

Dokładnie. Ja byłem świadkiem w sprawie rozwodowej moich rodziców. Ciężka sprawa. Wynajęli adwokata do spraw rozwodowych w Warszawie, bo mieli problemy w swoim małżeństwie i niestety.. musiałem się włączyć i zadecydować z kim chce zamieszkać. Ciężka sprawa i nikomu nie życze, w ogóle jednak sąd się tak średnio mi przez to kojarzy ze wszystkim. Ale widze, że po prostu niektóre sprawy w życiu mają się tak potoczyć i tyle.
#2016-09-23 08:43:42 

Zenobia

Użytkownik

Kluczem do sukcesu jest dobry adwokat, bo jak ktoś jest naprawdę dobry to potrafi pomóc w każdej sytuacji i zależnie od tego co kto potrezbuje to naprawdę potrafi sporo pomóc tak jak pisałam ze wszystkim.
#2016-09-23 10:18:17 

Hawk

Użytkownik

Kiedyś korzystałem w przeszłości ze strony internetowej kancelaria-szymczykiewicz.pl bo miałem też problemy z kilkoma osobami ze swojego miasta. No ale na szczęście już dawno mam to za sobą. Też nie lubię uczęszczać na różnych sprawach sądowych ale czasem no cóż po prostu trzeba
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015