#2016-09-15 23:34:50 

Daphne

Użytkownik

Mam takie dość pilne i ważne dla mnie pytania. Mama była na operacji w szpitali i niestety podczas niej uszkodzili jej pęcherz…masakra po prostu, teraz będzie musiała mieć kolejną operację żeby to naprawić, a nie ma pewności że będzie OK. Jak łatwo się domyślić nikt nie poczuwa się do winy, a mama ma spartolone życie w chwili obecnej, zresztą nie jest młoda i operacje nie służą jej dobrze. Wiecie może czy w akich wypadkach można wnosić o jakieś odszkodowanie? Jeśli tak to do kogo, do szpitala, do lekarza, do nfz ogólnie??? Proszę pomóżcie bo nie wiem co robić ;(
#2016-09-16 02:32:39 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Pewnie że się należy, nawet nie ma co im odpuszczać. Możesz udać się po prostu do specjalistycznej firmy. Generalnie Invicte odszkodowaniami od błędów medycznych wiem że zajmuej się od dawna, ja w innej sprawie korzystałam z ich pomocy, ale na pewno zaoferują Ci wsparcie. Nie da się szpitalowi bo tam zawsze będą robili wszystko żeby Cię zbyć albo wręcz zniechęcić do walki bo wstyd, a i kasę wydać trzeba. Powodzenia życzę!
#2016-09-16 04:41:09 

RomanGTA

Użytkownik

w takim właśnie kraju mieszkamy, na zachodzie nie dość że szpital by wypłacił bez gadania odszkodowanie to jeszcze lekarz jak człowiek by przeprosił Twoją mamę, a tutaj o proszę jaka sytuacja. Przecież szpitale płacą te ubezpieczenia, nie kumam czemu robią takie problemy z odszkodowaniami. Jak mechaik przy naprawie zepsuje auto bardziej to też poczuwa się do winy i robi na swój koszt, a tutaj niczego nie można się doprosić.
#2016-09-16 06:38:01 

Daphne

Użytkownik

Ale to w takim razie odszkodowanie powinna uzyskać od szpitala? Jutro zgłosze się do tej firmy co odzyskuje odszkodowania, wielkie dzięki w ogóle za info bo nie wiedziałam, że można coś takiego zrobić.
#2016-09-16 09:34:10 

SlavicPower

Użytkownik

jak najbardziej do szpitala, to on jest niejako pracodawcą tego lekarza i to on odpowiada za wszelkie błędy swoich pracowników, czyli lekarzy w tym wypadku.
#2016-09-16 10:01:40 

Indianiec

Użytkownik

też miałem taką sytuację, zarazili mnie jakimś syfem podczas operacji i leczyłem się ponad 2 lata później…walka o odszkodowanie trwała ponad 3 lata, wcześniej wszystko musiałem na swój koszt, to jest paranoja. Życzę powodzenia w walce o swoje!!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015