#2016-09-15 03:03:03 

Eldoka

Użytkownik

Witam wszystkich. Chcę zorganizować u nas w szkole pokaz robotów. Byłem na takim pokazie jakiś czas temu i było to niesamowite przeżycie więc wpadłem na pomysł ze znajdę kogoś kto organizuje coś takiego dla dzieci. Znacie jakąś sprawdzoną firmę która robi takie coś?
#2016-09-15 04:03:23 

SlavicPower

Użytkownik

Widziałem kiedyś taki pokaz z udziałem robotów w szkole (F8) u mojej córki. Jeżeli chcesz to postaram się dowiedzieć jaka firma to organizowała szczególnie że mam numer do samego dyrektora ;) Jak tylko będę miał jakieś informacje to na pewno napiszę.
#2016-09-15 04:54:03 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Wysyłam ci namiary na firmę która zajmuje się warsztatami z robotyki i organizuje je właśnie dla najmłodszych. Dodatkowo wrzucę w wiadomość kilka linków do materiałów z takich zajęć. Będziesz mógł sobie zobaczyć jak to było prowadzone i czy takie coś ci pasuje. Firma bardzo rzetelna i sprawdzona z niesamowitym podejściem do dzieci.
#2016-09-15 05:45:46 

SlavicPower

Użytkownik

No i mam! Wejdź sobie na go4robot.pl/oferta/pokazy-w-szkolach/pokazy-robotow/ i zobacz ofertę. Z tego co się dowiedziałem to firma bardzo profesjonalnie podchodzi do organizacji takich zajęć i wgl do całego tematu. Warto im zaufać a dyrektor mówił ze to już chyba 5 raz jak korzystają z ich usług ;)
#2016-09-15 08:23:21 

Eldoka

Użytkownik

No i super. Skoro firma ma doświadczenie w prowadzeniu tego w szkołach to myślę ze oszczędzi mi to sporo czasu. Dzięki bardzo za namiary, trafiłem w internecie na kilka ciekawych stron ale chyba ta jest najlepsza.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015