#2016-09-06 01:18:47 

Bizon

Użytkownik

Hej wszystkim. Jakiś czas temu miałem wypadek samochodowy i ostatnio dowiedziałem się że jest możliwość sprzedaży tego odszkodowania firmie zajmującej się odzyskiwaniem należności. Jak myślicie? To dobry pomysł żeby firma zapłaciła więcej za wypadek?
#2016-09-06 03:45:17 

RomanGTA

Użytkownik

Tak jeżeli uważasz że zostało zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy. Często tak się zdarza że firmy ubezpieczeniowe nie chcą wypłacać takiej kwoty jak powinni. Wysyłam ci namiary na firmę która zajmuje się odkupowaniem ubezpieczeń ;) Warto się z nimi skontaktować chociaż po to żeby wycenili ile możesz zyskać.
#2016-09-06 05:07:17 

Szpileczkowa

Użytkownik

Korzystałam z usług takiej jednej firmy przez co nie musiałam martwić się podatkiem od ugody pozasądowej. Na pw masz już namiary firmy z której ja korzystałam. Jedyna rzecz jaką musisz przestawić to kosztorys i decyzję o wypłacie odszkodowanie. Formalności mało a można całkiem sporo zyskać ;)
#2016-09-06 07:43:49 

Daphne

Użytkownik

Wejdź sobie na avistapolska.pl/odkup-odszkodowan i tam zobacz ofertę. Firma specjalizuje się właśnie w takich sprawach kiedy firma ubezpieczeniowa wypłaciła za małą kwotę. Korzystałam z ich usług i jak na razie jedną sprawę załatwiłam u nich. Zyskałam na tym dodatkowych kilkaset złotych.
#2016-09-06 10:17:43 

Bizon

Użytkownik

I super, szukałem takich firm ale lubię korzystać z usług kogoś kto ma już jakieś doświadczenie. Zaraz się z nimi skontaktuje i dogadam szczegóły. Wielkie dzięki za pomoc ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015