#2016-09-06 04:24:58 

Szpileczkowa

Użytkownik

Witam! Własnie urządzam mieszkanie i jestem bardzo zabiegana. Chciałabym znaleźć jakies fajne nowoczesne mebelki do salonu, ale nie mam za bardzo czasu na chodzenie po sklepach i zastanawianie się co wybrać. Może Wy podsuniecie mi jakąś propozycję dobrego salonu meblowego, najlepiej z centrum Polski.
#2016-09-06 05:33:08 

RomanGTA

Użytkownik

Ja mieszkam w centrum, ale gdy wybierałem meble do nowego mieszkania, to wcale nie chodziłem po sklepach i nie oglądałem godzinami róznych sprzętów, tylko przejrzałem pare ofert sklepów internetowych i w jednym z nich znalazłem interesujace mnie produkty. Kupiłem wtedy m.in. stół i krzesełka do salonu, a także narożnik. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie, bo po zamówieniu przeze mnie mebli online otrzymałem je już w ciągu kilkunastu dni.
#2016-09-06 07:22:16 

Szpileczkowa

Użytkownik

A czy nie obawiałeś się, że meble, które zamówiłeś, mogą nie spełnić twoich oczekiwań? Tzn. że mogą różnić się w rzeczywistości od zdjęć na stronie internetowej albo że mogą nie być tak wygodne jak się wydawały?
#2016-09-06 08:19:25 

RomanGTA

Użytkownik

W sumie się nad tym nie zastanawiałem. Gdyby jednak było cos nie tak, to na pewno zgłosiłbym to sklepowi. Ale wszystko z tymi meblami było w porządku i jest do tej pory. Jeśli też jesteś zainteresowana zakupami internetowymi w tym sklepie, to podaję Ci na niego namiary - meblejakchcesz.pl . Znajdziesz tam spory wybór mebli do salonu i nie tylko.
#2016-09-06 09:15:25 

Szpileczkowa

Użytkownik

Dzięki, nigdy nie kupowałam mebli przez Internet, ale może pora to zmienić. Spodobała mi się tutaj zwłaszcza propozycja nowoczesnych narożników na wymiar do salonu. Niektóre z nich na pewno wpisałyby się w wystrój mojego mieszkania. Podoba mi się też to, że można zamówic wybrany model podając ustalone przez siebie wymiary.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015