#2016-09-05 01:07:35 

Natalie

Użytkownik

Cześć wszystkim, wpadła mi niedawno gdzieś ulotka „Domków z duszą” - to takie całoroczne domki letniskowe w górach, gdzies koło Białki Tatrzańskiej. Czy ktoś z was może korzystal już z tej oferty? Zainteresowała mnie, ale chętnie poznałabym wasze opinie na ten temat.
#2016-09-05 03:15:28 

Daphne

Użytkownik

Nic mi to nie mówi…. Ale chętnie poczytam, co to za miejsce. Planuje niedługo wyjazd w góry. Jeszcze nic nie rezerwowałam, wiec może ta oferta będzie ok?
#2016-09-05 04:31:53 

Casia

Użytkownik

Ja się też podłączę. Wrzuciłam w międzyczasie te twoje domki w wyszukiwarkę i znalazłam sobie link do ich strony: domkizdusza.pl/domki-w-gorach/ I powiem Wam, ze jest to coś czego ja też szukam. Niedługo mam rocznice ślubu – 5 lat z moim małżonkiem i tak sobie myślę, że fajnie byłoby go zabrać wlasnie w takie miejsce, jak to. Widze, ze można pójść w góralski albo zbójnicki klimat :) Już mi się podoba. Biorę moje zbója i jade ;))
#2016-09-05 06:36:14 

Szpileczkowa

Użytkownik

Nie bedziesz załować! Jak uciekać w góry przed wielkomiejskim zgiełkiem,to tylko tam. Ja akurat bukowałam sobie nocleg przez tę stronę: domkizdusza.pl/noclegi/ . Ale wyjazd był pierwsza liga. To miejscowość, w której się znajduja się domki nazywa się Bańska Niżna. Stamtad macie jakieś pietnascie kilometrów do Zakopanego i kilka do Białki Tatrzańskiej. A i jeszcze w poblizu sa Szaflary, a tam termy. Ale przede wszystkim dookoła masz Tatry, Podhale – czego chcieć wiecej w tych najpiękniejszych polskich górach?? :)))) spedzilismy na szlaku wielu godzin, ale dla tych widoków – warto :)
#2016-09-05 09:34:13 

Natalie

Użytkownik

czyli bylaś tam? Warunki standardowo sa okej, tak jak pokazane jest na zdjęciach?
#2016-09-05 10:33:34 

Szpileczkowa

Użytkownik

tak bylam i tak – warunki są okej. Żadna z was nie będzie żałować :))))
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015