#2016-08-26 02:05:48 

Moniak

Użytkownik

Witajcie forumowicze. Zgłosiłam się tutaj, bo nie mam innej opcji, by uzyskać solidne informacje odnośnie szkoleń. Szukam alternatywy na lepsze jutro, że tak to konkretniej podpowiem. Jak się ma jakieś kursy to zawsze łatwiej jest w przyszłości zdobyć lepszy zawód czy uzyskać awans. Przynajmniej ja to w ten sposób postrzegam.
#2016-08-26 04:09:36 

Szpileczkowa

Użytkownik

Witaj. Nie tylko ty tak to widzisz. U mnie szef też zapowiedział, że w drodze awansu będą widziane jedynie osoby posiadające jakieś kwalifikacje, umiejętności i chęć na zrealizowanie szkoleń. W tej firmie mają ciekawą ofertę podnoszenia swoich kwalifikacji halibut.pl/. Może akurat coś dla siebie wybierzesz odpowiedniego. Ja chyba też zastanowię się nad dodatkowym kursem ;D, pozdrawiam cie serdecznie
#2016-08-26 04:41:34 

Rewolwerowiec

Użytkownik

Witajcie. Ja podobnie uważam, że to od zaangażowania pracownika zależy czy dostanie awans i szanse na lepszą pracę. Też przejrzałem sobie propozycje firmy, którą podpowiedziałaś i skusiłbym się na tą ofertę halibut.pl/sprzedazy-i-obslugi-klienta/. Ewentualnie podnosiłbym jeszcze swoje kwalifikacje w związku z nauką języków obcych. Ale jaki konkretnie jeżyk to zupełnie nie mam pojęcia.
#2016-08-26 06:51:55 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Witam. Według mnie najlepsze są kursy coachingu w Poznaniu. Mają tam świetnie przygotowanych specjalistów, którzy doskonale naprowadzają na właściwy tor.
#2016-08-26 09:11:46 

Indianiec

Użytkownik

Hej, ja tez wlasnie szukalem, dzieki za podpowiedzi. Ja tez skorzystam z tematu, pozdrowienia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015