#2016-08-25 02:49:47 

Szpileczkowa

Użytkownik

hej, napiszcie mi coś o waszych doświadczeniach z nowoczesnymi pompami ciepła. Jak to działa, czy się opłaca, co was zaskoczyło?:)
#2016-08-25 03:53:39 

SlavicPower

Użytkownik

przede wszystkim powietrzne pompy są bardzo wygodne w montażu, bo nie musisz niczego odwiercać, tylko po prostu zrobisz parę przełączy. Te najnowocześniejsze mają też genialne sterowanie, panele dotykowe i tak dalej… możesz regulować temperatury, sprawdzać parametry systemu, kontrolować wszystko, co się dzieje. Możesz sterować tym nawet z Internetu, z przeglądarki, nieważne czy jesteś w domu, czy nie. dobra opcja, gdy dokądś wyjeżdżasz, ale chcesz wiedzieć co tam słychać ;)
#2016-08-25 05:14:45 

Maniekbasta

Użytkownik

mnie zaskoczyły ceny pompy ciepła powietrze-woda – waśnie jak na te wszystkie gadżety, które opisuje kolega wyżej, są nieduże. I podoba mi się opcja automatycznego dopasowania działania systemu do warunków na dworze. Mam same pozytywne doświadczenia. Opłaca się, bo koszty utrzymania faktycznie są niższe, wszystko pracuje bardziej przemyślnie i wydajnie
#2016-08-25 05:30:33 

Eldoka

Użytkownik

nowoczesne systemy grzewcze mają wiele zalet, trzeba spróbować, by się o tym przekonać.;) ja jestem fanem kolektorów i widzę jak to dobrze wpływa na dom, otoczenie. A pompy faktycznie mają sporo ciekawych opcji, tylko trzeba te panele dotykowe trzymać z dala od dzieci, bo każdy bardzo chętnie pobawiłby się taką zabawką.;D
#2016-08-25 08:29:18 

AntosiaKtosia

Użytkownik

z dziećmi to generalnie trzeba uważać, dla nich wszystko może być jak taka fajna zabawka.;D my też mamy taką nowoczesną pompę ciepła, ale szczerze, ja chyba nie zwracam uwagi na żaden system, dopóki nie przestaje działać. A ten działa no i o nim za dużo nie myślę. Ale chyba w tym rzecz, nie? mamy ułatwiać sobie życie.;D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015