#2016-08-01 02:21:27 

SlavicPower

Użytkownik

Potrzebuję jakiejś firmy albo ośrodka, który prowadzi szkolenia z BHP dla pracowników, bo podejmuję współpracę z takim małym przedsiębiorstwem i trzeba przeszkolić pracowników. Kogo możecie polecić w Szczecinie albo w okolicach?
#2016-08-01 05:00:19 

AntosiaKtosia

Użytkownik

A jakie to szkolenie Cię interesuje? Jakieś przeciwpożarowe czy takie ogólne np. dla pracowników biurowych albo dla takich co pracują na wysokości z towarem? Bo to zależy od profilu działalności firmy i są tego różne rodzaje…
#2016-08-01 06:23:15 

SlavicPower

Użytkownik

Chodzi mi przede wszystkim o pracowników administracji więc właśnie taka biurowa praca typowo, bez żadnych dodatków, takie podstawowe BHP
#2016-08-01 09:20:08 

Beast

Użytkownik

To ja polecam firme która szkoli już któryś rok moich pracowników nazywają się BHP-KOMPLEX. Ja akurat korzystałem z kursów BHP w Szczecinie dla pracowników biurowych i jestem bardzo zadowolony. Bardzo profesjonalnie podchodzą do tematu i naprawdę przystępnie rozmawiają z ludźmi o istotnych rzeczach jak np. zachować się podczas pożaru itp. Wiesz nie czytają z prezentacji tylko tak się angazują i to jest fajne
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015