#2016-07-28 23:44:39 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Cześć, jestem miłośniczką światła i światełek – uwielbiam przeróżne lampy, ozdoby ze światłem. Szukam sklepu, a w rzeczywistości inspiracji do swojego pierwszego mieszkania które właśnie urządzam. Możecie mi coś polecić?
#2016-07-29 01:05:49 

Szpileczkowa

Użytkownik

małe lampeczki ledowe są rozwiązaniem które urzeka mnie na każdym kroku – są po prostu świetne i funkcjonalne
#2016-07-29 02:45:41 

Natalie

Użytkownik

zastosowanie np. ledowego oświetlenia sufitowego w wielu sytuacjach faktycznie jest modne i funkcjonalne – m.in. w kuchni czy łazience. Ale w takich pomieszczeniach jak salon lampa powinna być jego ozdobą, doskonałą, niepowtarzalną, wyjątkową – dlatego jestem za założeniem lamp wiszących. Idealne inspiracje znajdziesz na stronie https://tomix.pl/aranzacja+wnetrz/47 – ja posiłkowałam się ich pomysłami kiedy urządzałam swoje mieszkanie, mają na prawde bardzo dobre rozwiązania, a przede wszystkim stylowe!! :-)
#2016-07-29 03:50:16 

RomanGTA

Użytkownik

Znamy z żoną ten sklep – tez u nich kupowaliśmy lampy. Szczerze mówiąc obawialiśmy się jak nam wyjdzie dopasowanie oświetlenia do wnętrza mieszkania, ale z tym sklepem, jego oferta i asortymentem nie było szans sobie nie poradzić.
#2016-07-29 05:44:50 

MadWoman

Użytkownik

Skoro już wszyscy zachwalają ten sklep – ja też dodam swoją opinię, bo nie znalazłam lepszego miejsca gdzie można znaleźć tyle różnych klamp, do tylu pomieszczeń i to jeszcze różnych marek. dzięki temu sklepowi pokochałam oświetlenie kaspa i teraz będę polecała je wszystkim którzy mnie o to zapytają. Zajrzyj na stronę https://tomix.pl/69/oswietlenie+KASPA i sama się przekonaj. To jest polska marka, która do produkcji swoich lamp stosuje najlepsze materiały z rodzinnego rynku. Najlepsze jest to, że niebanalne rozwiązania kaspa są w całkiem przystępnej cenie.
#2016-07-29 07:22:04 

RomanGTA

Użytkownik

nie sposób się nie zgodzić z przedmówczynią – może całkiem przypadkowo, ale też większość lamp w naszym domu jest od tego producenta – w pierwszej kolejności urzekł nas ich design, a parametry techniczne też maja bardzo dobre
#2016-07-29 08:32:20 

Indianiec

Użytkownik

na rynku jest tyle lamp, że nie producent decyduje a wygląd i właśnie ewentualne cechy użytkowe – wiec nie ma nad czym dumać za bardzo tylko wybierac to co nam odpowiada i pasuje do domu
#2016-07-29 11:15:03 

MadWoman

Użytkownik

to nie jest tak do końca, że dla wszystkich kupujących producent nie ma znaczenia – dla mnie ma i pewnie nie tylko dla mnie, ale i dla wielu innych osób, a że za producentem idzie stylowy design i funkcjonalność do danego pomieszczenia – to już inna sprawa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015