#2016-07-29 01:06:46 

RomanGTA

Użytkownik

Witam wszystkich. Widziałem swojego czasu, że bardzo wiele różnych sklepów korzysta z pomocy jakiegoś dodatkowego oprogramowania, programów do obsługi sklepu, klienta itp. No muszę przyznać, że to wszystko to jest jak czarna magia dla mnie. Nie mogę się wgryźć w tematy informatyczne i pomyślałem, że ktoś na tym forum poleci mi firmę lub stronkę, która by była w stanie zaimplementować taki program u mnie w sklepie i przy okazji właśnie nauczyć co i jak. Na pewno zna ktoś z Was taką firmę.. pomóżcie, ponieważ mój mały biznes zaczyna odstawać od konkurencji a ja nie chcę się bynajmniej poddawać!
#2016-07-29 02:01:09 

SlavicPower

Użytkownik

Dobrze, że nie chcesz się poddawać ;) Jak szukasz program do obsługi sklepu to myślę, że możemy coś zaradzić ;) Wejdź sobie w ten odnośnik i dokładnie przejrzyj ofertę tej firmy. Nie dość, że mają wiele różnych programów w sowjej ofercie, to właśnie oferują konsulting i doradztwo w wielu zakresach. Spokojnie będą w stanie Ci to rozbić na mniejsze części i dokładnie wyjaśnią co i jak.
#2016-07-29 03:12:40 

Punisher

Użytkownik

No ja też szukałem prostego programu magazynowego i trafiłem do nich i musze przyznać, że bardzo mi ta firma pomogła.. świetnie przekazują wiedzę i liczne informacje. Ponadto, mają bardzo bogatą ofertę i spokojnie wybierzesz oprogramowanie dla siebie ;)
#2016-07-29 04:26:38 

Indianiec

Użytkownik

Ja zamówiłem sobie z tego wszystkiego, komplet etykiet na roli :P bo wszedłem sobie w ten link co podawaliście i akurat przejrzałem, że mają w swojej ofercie niedrogie etykiety.. a te mi się akurat bardzo mocno przydadzą, bo jednak niesamwoicie szybko schodzą i konieczne są do porządkowania produktów ;)
#2016-07-29 06:22:26 

Hawk

Użytkownik

Ja też taki slaby jestem z kwesti informatycznych.. ale podobno takiego czegos można się wyuczyć ale ja jednak nie mam na to sily osobiście wole klasyznczne metody
#2016-07-29 08:11:03 

BykByk

Użytkownik

Wejdź sobie na stronkę jantar.pl i tam będziesz mógł sobie coś wybrać ;) Mają bardzo bogaty wybór różnych programów i nie tylko ;)
#2016-07-29 09:53:55 

Okruszka

Użytkownik

Ja to bym mogła prowadzić sklep z odzieżą, mmm… ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015