#2016-07-27 09:17:18 

SlavicPower

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Wychodzę z założenia, że szczęście nie istnieje. Jeśli człowiek zaspokoi wszystkie swoje potrzeby, spełni marzenia, to rodzą się nowe potrzeby, i nowe. I tak w kółko. Nie lubimy stałości, rutyny. Ja także. Mam dobrze prosperującą firmę, dlatego chcę otworzyć kolejną. Tym razem restaurację. Moją obecną firmę dostałem w spadku, razem z jej fantastyczną renomą. Z własnym biznesem może nie być tak łatwo. Jakieś rady?
#2016-07-27 10:23:47 

Beast

Użytkownik

Zgodzę się z Tobą. Jednak są nieliczni, którzy właśnie są zakochani w monotonności, ale ja również do takich osób nie należę. Co do biznesu, moim zdaniem oferta: oferta.studiodruk.com/folie/ może Cię zainteresować. Folie samoprzylepne są mega uniwersalne, ze względu na wiele rodzajów, jakie oferuje firma. Jeśli planujesz otworzyć restaurację, to pewnie będziesz oferował dania na wynos. Taka folia nadaje się też do obklejenia samochodu, żebyś nie rozwoził jedzenia nieoznakowany.
#2016-07-27 11:10:42 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Brawo! Moim zdaniem roll upy to dobry pomysł. Są poręczne, łatwe w transporcie, dwustronne, więc możesz je z powodzeniem zabrać na jakieś targi czy degustacje. Na pewno zwrócą uwagę odwiedzających.
#2016-07-27 12:20:04 

BykByk

Użytkownik

Znam firmę, o której wspomniał kolega wyżej, z tym że ja zamawiałam stamtąd stojaki reklamowe. Zerknij na stronę: oferta.studiodruk.com/potykacze/. Nie wyobrażam sobie restauracji bez potykacza przed wejściem. Myślę że to wyznacznik dobrego biznesu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015