#2016-07-17 22:33:25 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Mam takie krótkie pytanie. Nie to żebym nie wiedziała gdzie można zrobić takie zakupy ale interesuje mnie czy nie zna ktoś jakiegoś sklepu internetowego gdzie znajdę markowe i dobre jakościowo produkty?
#2016-07-18 00:56:13 

Casia

Użytkownik

Oj temat rzeka. Sklepów internetowych jest całkiem sporo. Zależy ci na jakiś konkretnych markach? Osobiście wszystkie rzeczy kupowałam na miejscu ale znam kilka sklepów oraz ludzi którzy tam zamawiali.
#2016-07-18 02:35:24 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Dużo fajnych opinii czytałam na temat firmy MAMBaby. Chciałam zamówić smoczki tej firmy na allegro ale czytałam że często dają podrabiane rzeczy tych firm. Dlatego właśnie szukam sklepu.
#2016-07-18 04:48:35 

MadWoman

Użytkownik

To ja mam dla ciebie taki sklep. Wejdź na stronę firmy Nakina i tam sprawdź ofertę. Mają tam produkty firmy która cię interesuje i dużo więcej. Ja zamówiłam tam nosidełko z możliwością używania jako fotelik samochodowy. Fajna cena, szybka przesyłka i uczciwi ludzie :)
#2016-07-18 05:57:48 

SlavicPower

Użytkownik

Wydaje mi się że i ja robiłem na tej stronie zakupy. Zamówiłem na stronie smoczki i butelki dla niemowlaków. Bardzo fajna strona, przesyłka przyszła szybko i dostałem nawet kilka gratisów. Polecam wszystkim, szczególnie takim jak ja którzy nie za bardzo mają o tym jakiekolwiek pojęcie.
#2016-07-18 06:30:44 

Beast

Użytkownik

Fajnie że tu trafiłem. Właśnie miałem pytać o to wszystko a tu mam gotowe odpowiedzi. A powie mi ktoś może, szukam wózka dla dziecka, ale takiej małej spacerówki. Zależy mi żeby była składana i miała możliwość regulacji fotela.
#2016-07-18 08:05:05 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Super dzięki za odpowiedzi. I widzicie, przeszukałam bardzo dużo stron i nie trafiłam na tą stronę wcześniej. Bardzo się cieszę że mi to wysłaliście i mogę teraz spokojnie zamówić bez strachu że znowu mi coś nie przyjdzie.
#2016-07-18 10:11:03 

Casia

Użytkownik

Chyba wszystkie takie spacerówki jakie do tej pory spotkałam były składane, większość ma regulowane oparcie. Po tych pytaniach muszę stwierdzić że chyba ten temat jest dla ciebie bardzo nowy co :D? Na tej stronie o której tu piszemy znajdziesz wszystko więc zobacz co tam mają i wybierz coś dla siebie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015