#2016-07-10 22:38:08 

Punisher

Użytkownik

Mam tylko jedno auto firmowe i jak dotąd zawsze wystarczało na moje potrzeby. Teraz nagle pojawiły się inne okoliczności i na jakiś miesiąc potrzebowałbym jeszcze dwie osobówki i jeden samochód dostawczy. Nie chcę niczego na dziko kupować, zresztą potem nie będę potrzebować aż 4 pojazdów, a to spory wydatek do utrzymania… Więc myślę o wynajmie. Ale czy to nie będzie zbyt drogie albo ryzykowne? Poradzicie coś?
#2016-07-11 00:45:26 

Rewolwerowiec

Użytkownik

Nie mam firmy, o dostawczych nic nie wiem, znam tylko wynajem samochodów osobowych Poznań jest w sumie centrum gospodarczym, rynek musi być przystosowany do firm. Ale co do osobówek to nie jest ryzykowne ani specjalnie drogie, najdłużej wynajmowałem przez dwa tygodnie i gdybym nie dostał z powrotem swojego auta to chętnie pojeździłbym dłużej. Modele w większości są bardzo komfortowe i jest luksus za małą cenę.;)

#2016-07-11 02:53:56 

AntosiaKtosia

Użytkownik

ryzyko? Ja myślę, że po prostu jest Ci potrzebna profesjonalna wypożyczalnia samochodów Poznań tanio oferuje takie usługi i nikt kogo znam nigdy się nie naciął. Ryzykowny to jest hazard, tutaj masz konkretną umowę, warunki i równie konkretny samochód do dyspozycji;)

#2016-07-11 05:19:19 

Rewolwerowiec

Użytkownik

Ja mam firmę i wiem, że wynajem auta dostawczego w Poznaniu jest opłacalny. Potrzeby firm są bardzo dynamiczne i gdybyś tak ciągle miał wszystko kupować a potem sprzedawać, bo nie potrzebujesz, zamęczyłbyś się i dużo stracił. Ja mam na własności trzy samochody dostawcze, ale zależnie od sezonu czasami muszę na krótko wynająć jeszcze kilka i koszty zawsze zwracają się z nawiązką, czego nie byłoby przy kupnie dostawczaków. Własny samochód to jest dużo więcej wydatków, a jeszcze z używanymi nigdy nie jesteś pewny co tak naprawdę dostajesz…

#2016-07-11 07:43:44 

Punisher

Użytkownik

Właśnie tak myślałem. Kupowanie wcale nie jest takie łatwe. Wynajmiesz, oddasz, masz z głowy – a gdy kupisz to problem zostaje.
#2016-07-11 09:33:23 

Rewolwerowiec

Użytkownik

A teraz, jak czasem przetestuję jakiś model z wypożyczalni, coraz więcej wiem jak to wszystko działa i jakie samochody chciałbym dla siebie. To też dobra strona.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015