#2016-07-05 02:11:38 

SlavicPower

Użytkownik

Hej. Potrzebuję informacji gdzie odbywają się najlepsze wyjazdy firmowe. Wystarczy w miarę ogólnie, czy są to góry, morze, jeziora, czy wieksze miasta. Prosze o powazne odpowiedzi bo objąłem nowe stanowisko i należy to do moich kompetencji wiec nie chciałbym nawalić już na samym początku. Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za pomoc.
#2016-07-05 04:46:17 

Okruszka

Użytkownik

To chyba zależy od indywidualnych zapatrywań ale ja zawsze lubiłam górskie eventy firmowe. Zawsze jest na nich najwiecej atrakcji, a widoki i siweze powietrze pozwalaja naprawde odpoczac. Wydaje mi się że w każdym miejscu w Polsce da się znaleźc fajną firmę która zorganizuje taki wyjazd jak należy, ale to od pracowników zalezy gdzie beda czuli sie najlepiej wiec moze jakas ankieta?
#2016-07-05 06:02:18 

Beast

Użytkownik

Cześć, najlepszy wyjazd integracyjny w jakim brałem udział to kilka dni w Łebie. Aż mi brakuje słów żeby opisać jak było fajnie. Odpoczynek, morze, piękna pogoda no i dzika plaża za wydmami. Ekipa również dopisała, mam kontakt z tymi ludźmi do dziś :)
#2016-07-05 08:19:12 

SlavicPower

Użytkownik

Słuchajcie, a co z Mazurami? Wszyscy właśnie zachwycają się morzem albo górami a nad jeziorem również można sporo zrobić, np popływać łodzią, zrobić ognisko. Ktoś był i może się wypowiedzieć?
#2016-07-05 09:22:44 

Maniekbasta

Użytkownik

Miesiąc temu byłem na Mazurach z firmą i muszę przyznać że było swietnie. Pomagałem w zaplanowaniu atrakcji bo jesteśmy dosyć ukierunkowanym teamem wiec moge sporo powiedziec o procesie od kuchni. Tu znajdziesz dużo informacji - openmindteam.pl/szkolenia-integracyjne-mazury.html. Firma jest przeze mnie sprawdzona już kilka razy i nigdy mnie nie zawiedli wiec moge z czystym sumieniem polecić.
#2016-07-05 10:57:27 

SlavicPower

Użytkownik

W końcu Mazury. Wielkie dzięki, możecie się śmiać że tak się uparłem ale mam wielki sentyment do tego miejsca i pomyślałem ze skoro już mam zorganizować wyjazd to też coś z tego musze miec i upieke 2 pieczenie na jednym ogniu :)
#2016-07-05 13:44:55 

Okruszka

Użytkownik

hehe, spoko. Właśnie mnie to rozbawiło jak sie przykleiłeś do tych mazur. No ale kto zabroni? Korzystaj skoro możesz, pewnie zrobiłabym podobnie :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015