#2016-07-04 22:44:35 

Hawk

Użytkownik

Witajcie. Czy ktoś z was uczestniczył kiedyś we wczasach rehabilitacyjnych nad morzem? Jeśli tak, to czy dobrze była tam prowadzona rehabilitacja i czy przyniosła widoczną poprawę?
#2016-07-04 23:18:57 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Ja uczestniczyłam kiedyś w turnusie rehabilitacyjnym premium nad polskim morzem i było bardzo fajnie. Codziennie miałam dwa zabiegi na kręgoslup i prawie codziennie masaż. Były też ćwiczenia w wodzie na basenie. Tak intensywna rehabilitacja przyniosła spora poprawe, ale po powrocie do domu kontynuowalam ćwiczenia, gdyz jeśli o mnie chodzi, tygodniowa rehabilitacja byłaby dla mnie za krótka.
#2016-07-05 00:25:40 

Hawk

Użytkownik

Rozumiem. No u każdego są inne potrzeby i inne zalecenia lekarza. A ile trwał twój turnus?
#2016-07-05 02:05:02 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Wybrane przeze mnie wczasy rehabilitacyjne trwały 7 dni, ale była też możliwość wyboru wczasów 14-dniowych. Dla mnie dwutygodniowy turnus byłby zbyt długi i zbyt drogi. Nie lubię na tak długo opuszczać swojego domu, a poza tym nie miałam wystarczająco dużo pieniędzy na taki wyjazd. Ale polecam ci dłuższy turnus, jeśli zależy ci na uzyskaniu w dość krótkim czasie dobrych wyników rehabilitacji.

#2016-07-05 02:43:56 

Hawk

Użytkownik

Nie wiem, czy zdecydowałbym się od razu na wyjazd dwutygodniowy, muszę się nad tym zastanowić. Najlepiej będzie jak tam zadzwonię i zapytam o szczegóły. Masz może jakis namiar do organizatora tych turnusów?
#2016-07-05 05:11:53 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Organizatorem turnusów jest KLINIKA RCV, czyli ośrodek wypoczynkowo-rehabilitacyjny, który zapewnia zakwaterowanie, wyżywienie oraz rehabilitację na miejscu. Gwarantuje również opiekę lekarza specjalisty, który diagnozuje każdego przyjezdnego i każdemu sporządza indywidualny plan rehabilitacyjny. Więcej informacji na temat ośrodka i jego oferty można znaleźć w internecie, na jego oficjalnej stronie internetowej.
#2016-07-05 07:48:35 

Hawk

Użytkownik

Dzięki za wyczerpujace informacje. O dalszych szczególach oferty na spokojnie poczytam w Internecie.
#2016-07-05 10:45:26 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Nie ma sprawy, cieszę się, że mogłam pomóc. Jeśli masz jeszcze jakies pytania lub jeśli chcesz zapisać się na turnus, to najlepiej zadzwoń pod numer telefonu podany na stronie kliniki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015