#2016-07-04 02:43:10 

RomanGTA

Użytkownik

Cześć Wam! Mam do Was pewien temat do przedyskutowania. Jak uważacie.. co jest lepszym wyborem? Klasyka, czy nowoczesne obrazy? Tak się zastanawiam, ponieważ niedługo mamy wraz z żoną urządzać nasz dom i ogólnie zastanawiamy się, jaki styl i na jaki wystrój mamy się zdecydować. Czy ktoś może coś się wypowiedzieć na temat obrazów i ogólnie podzielić się swoimi przemyśleniami na ten temat? Będę wdzięczny za każdy wpis na temat ;) Pozdrawiam!
#2016-07-04 05:08:22 

SlavicPower

Użytkownik

To jest trudna decyzja.. wiadomo, że są różni ludzie i każdy z nas co innego lubi oglądać i jest koneserem innego stylu. Ja sam kocham obrazy w każdej postaci i malarstwo stanowi bardzo ważny element mojego życia. Wydaję mi się, że musicie się na coś zdecydować, bo raczej jedno i drugie będzie się ze sobą gryzło ;)
#2016-07-04 06:40:10 

Eldoka

Użytkownik

Ja bym na Twoim miejscu postawił na profesjonalne reprodukcje obrazów i wybrał coś z nieśmiertelnych dzieł artystów ;) Kup obraz, który jest bardzo popularny na całym świecie i wstaw jego klasykę, idealny sposób na pokzanie, że masz dobry gust i interesujesz się sztuką ;) Przynajmniej ja tak zrobiłem i nie żałuję, ponieważ wiele razy słyszałem, że mam świetny gust artystyczny ;)
#2016-07-04 06:56:25 

Punisher

Użytkownik

Kto co lubi, ja jestem fanem nowoczesnych obrazów i nowoczesnego, minimalistycznego wystroju wnętrza. Lubię obrazy kontrowersyjne, w których dominuje minimalizm koloru i treści. Ale za to jak się to dobrze połączy z białym wystrojem wnętrza np., to efekty są jak dla mnie piorunujące. Ale należy nie bać się eksperymentować z różnymi stylami i wizjami wystroju itp. Wiadomo, że ktoś może nie posiadać takich cech charakteru, ale.. jak dla mnie sztuka to jest jeden wielki miszmasz serca, duszy i na pewno nie rozumu! ;)
#2016-07-04 07:59:51 

Rewolwerowiec

Użytkownik

Ładnie ujęte, ale myślę, że nie można ani generalizować ani tym bardziej dyskutować, co ma większą jakość. Wiadomo, że nieśmiertelne obrazy i najwięksi malarze stworzyli wiekopomne i niezwykle dzieła, ale czasy się zmieniają i każdy ma inne oczekiwania co do sztuki i tego co jest teraz popularne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015