#2016-06-30 03:40:06 

SlavicPower

Użytkownik

Nie znam się na tych rzeczach więc napiszę w prost. Potrzebuję mieć dostęp do prywatnego serwera na którym będę miał duże pliki i będę mógł mieć do nich dostęp z każdego miejsca. Chciałbym móc sobie odpalić to na telefonie albo tablecie ale mieć to również w komputerze stacjonarnym.
#2016-06-30 04:56:38 

Beast

Użytkownik

Na twoim miejscu pomyślałbym o chmurze Microsoft. Nie wiem czy wiesz co to chmura ale to właśnie taki wirtualny serwer z dostępem zdalnym. W sumie dzisiaj to już jest standard więc każdy serwer możesz tak przerobić.
#2016-06-30 06:54:34 

Okruszka

Użytkownik

To może warto poszukać kogoś? Mnie ostatnio interesowały usługi IT Warszawa to takie ogromne miasto a nie mogłam znaleźć przez cały dzień nikogo kto może podjechać i naprawić mi sprzęt biurowy. Na całe szczęście jakoś sobie poradziliśmy.
#2016-06-30 07:10:30 

MadWoman

Użytkownik

Polecam sprawdzić firmę indata-solutions.pl. U mnie była robiona wirtualizacja systemu na potrzeby firmy i wszystko przebiegło bez większych problemów. Firma bardzo rzetelna, szybki kontakt i bez problemu udało mi się ustalić termin przyjazdu. Polecam wszystkim.
#2016-06-30 09:59:37 

Maniekbasta

Użytkownik

Mi osobiście bardzo podoba się firma z której korzystam do teraz. Wysłałem ci w wiadomości prywatnej namiary na gościa. Dzwonię, mówię tylko jak wygląda problem i co trzeba zrobić a ekipa przyjeżdża i rozwiązuje to od ręki.
#2016-06-30 11:25:30 

SlavicPower

Użytkownik

Juz udało mi się wszystko załatwić. Zadzwoniłem do firmy o której pisaliście i poradzili mi jak to wygląda i przeniosą mi wszystkie moje rzecz z bieżącego serwera na nowy. Nawet dostałem instrukcję krok po kroku :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015