#2016-06-26 19:10:22 

Punisher

Użytkownik

Witam! Zastanawiam się nad wybudowaniem basenu w swoim ogrodzie. Generalnie mam już wygospodarowane miejsce, gotowe do kopania, tylko tak naprawdę nie wiem, jaka technologi byłaby najlepsza do postawienia takiego baenu. CZy klasyczny murowany, czy moze lepiej byłoby stalowy? Jak Wy uważacie? Macie jakieś doświadczenie z dostawcami basenów?
#2016-06-26 21:36:31 

Rewolwerowiec

Użytkownik

Cześć. Wydaje mi się, że najtrwalszy mimowszystko będzie stary dobry murowany basen :) Ładnie sobie go wylozysz jakimis płytkami i bedziesz miał basen jak ta lala.
#2016-06-26 23:55:46 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Daj spokó… my stawialiśmy basaen murowany i utopiliśmy w tym tylko mnóstwo pieniedzy. Tak naprawde jest ciężki do utrzymania w czystości, dodatkowo jszcze jak pójdzie plytka, to to wygląda fatalnie i trzeba szukać takich samych, co by cala kompozycja się zgadzała… ja osoiście stanowczo odradzam murowane baseny.
#2016-06-27 02:00:29 

Punisher

Użytkownik

A co ze stalowymi? Nie ma z nimi problemu?
#2016-06-27 03:51:06 

Indianiec

Użytkownik

Ja słyszałem rózne historie o stalowych, że czasem potrafią zajć rdzą, ale to też zależy od producenta. A słuchaj… a nie myślałeś o tym, by sobie wkopać basen z poliestru? Jest to niedrogie rozwiazanie, instalują to w kilka dni raptem i masz gotowy basen dodziałania :)
#2016-06-27 05:39:12 

AntosiaKtosia

Użytkownik

A jak z wytrzymałoscią takiego basenu? Przecież to tworzywo sztuczne, które gdieś tam może reagowac z chemią, albo po prostu się niszcyć szybko.
#2016-06-27 05:52:26 

Indianiec

Użytkownik

Tutaj jak już wczesniej wpsoniałem w odniesieniu do stalowych, wszystko zależy od producenta :) Ja mam taki poliestrowy basen zewnętrzny w ogrodzie, a zakładała mi go firma Bio Baseny. Sympatyczni panowie, którzy sprawe załatwili w kilka dni. Teraz jeszcze zaopatruje się u nich w środki i akcesoria basenowe. No i zdecydowanie dlaczego przede wszystkim mogę ich polecic? Bo to oni sami produkują formy tych basenów :) Więc wiadomo, od producenta to i taniej i wiedzą też, na jakim materiale pracują.
#2016-06-27 08:35:10 

Punisher

Użytkownik

Do tejpory w ogóle nie brałem opcji, żemóglby być z czegoś innego, jak właśnie te metalowe albo murowane… no ale z tego co czytam opinii o tej firmie i o tych basenach, to rzeczywiście się opłaca. No nic, sam sprawdzę :) Dzięki za pomoc kolego;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015