#2016-06-19 23:20:31 

RomanGTA

Użytkownik

Żona już od dawna męczy mnie o remont naszych pomieszczeń sanitarnych, czyli dwóch łzaienek i wc. Jakoś nie chce mi się do tego zabierać, chociaż pewnie dałbym radę z tym remontem. Każdy facet musi w końcu pokazać, że drzemią w nim umiejętności majsterkowicza. Ale chyba tym razem zdecyduję sie na ekpię remontową, bo wolę zająć się czymś innym. Co Wy na to/
#2016-06-20 00:42:11 

Maniekbasta

Użytkownik

Latem to ja wolę robić inne rzeczy, podobnie jak ty. Walka z płytkami w łazience, jakoś mi się nie uśmiecha. Więc co mogę Ci innego zaproponować, decyduj się na fachowców, którzy przygotują robotę w kilka dni i też w kilka dni ją skończą. Jeśli jesteś amatorem, to pewnie zeszłoby Ci nie kilka dni, ale kilka tygodni.
#2016-06-20 02:57:27 

RomanGTA

Użytkownik

No tyle pewnie by mi zeszło, bo pracuje na etacie i raczej wszystkie roboty robiłbym po powrocie z pracy. Jakiegoś ciśnienia na ten remont w czasie nie mam, bo łazienki są dwie i zawsze można z któreś skorzystać, ale naprawdę wolę ten czas spędzić z wnukami :)))
#2016-06-20 04:55:59 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Żona też pewnie się ucieszy, że będzie miała wszystko załatwiona zdecydowanie szybciej :)
#2016-06-20 05:39:07 

RomanGTA

Użytkownik

No już mi mówiła, że ekpia będzie lepsza, bo z moim tempem to ona będzie miała bałagan w domu do jesieni. Tylko nie wiem jeszcze kogo do tej roboty wybrać. Może znacie jakieś firmy, które działają w tej branży i mają wolne terminy.
#2016-06-20 06:36:09 

Beast

Użytkownik

Jeśli to jest robota typowo glazurnicza, to bez wątpienia zajrzyj sobie tutaj glazurnictwociszewscy.pl/ i już będziesz w domu. To firma, która zawsze znajduje czas dla nowego klienta, bez względu na to jak dużą robotę trzeba wykonać. Dzięki temu są na rynku rozpoznawalni.
#2016-06-20 07:47:05 

Indianiec

Użytkownik

Potwierdzam, Ciszewscy to najlepsza firma, z jaką miałem okazję współpracować, a jako, że jestem dewlepoerem, to takich firm miałem już na koncie co najmniej kilkanaście. Panowie zawsze działają tak, że jestem mile zaskoczony, zwłaszcza jeśli chodzi o terminy.
#2016-06-20 09:09:49 

Casia

Użytkownik

Zapytałam męża o dobrego glazurnika i też powiedział mi o tej firmie, więc chyba można im zaufać :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015