#2016-06-08 23:13:44 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Hejo, odziedziczyłam stare mieszkanie. Wiele rzeczy mimo, ze starych jest w super dobrym stanie. Wymagają tylko solidnego odnowienia i renowacji. Tak jest między innymi z parkietem. Nie mam pojęcia gdzie znaleźć firmy zajmujące się czymś takim. Może ktoś z was zajmuje się renowacją?
#2016-06-09 01:20:58 

Eldoka

Użytkownik

Niestety ja zajmuje się handlem, ale być może mogę pomóc. Powiedz mi tylko dziewczę o jakie miasto ci chodzi? Takie firmy zazwyczaj działają lokalnie.
#2016-06-09 02:53:39 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Aha, no tak zapomniałam dopisać. Mieszkanie jest w Katowicach. Także firma musi być śląska ;)
#2016-06-09 04:22:15 

SlavicPower

Użytkownik

O z tym nie będzie problemu. Parkieciarzy w Katowicach jest na pęczki. Wiele z tych firm zajmuje się również renowacją. Musisz podzwonić i zapytać. Nie każdy umieszcza takie informacje na swoich stronach internetowych, ale to nie znaczy, że tego nie robią. Wielu z nich to wybitni fachowcy znani w całej Polsce.
#2016-06-09 06:53:24 

BykByk

Użytkownik

Jeżeli chodzi o renowację podłogi drewnianej w Katowicach mogę polecić Podlogikatowice.pl. Niezależnie od wieku i stanu firma pomaga doradzająć i dostosowując usługę do oczekiwań klientów. Są bardzo elastyczni. Podejmują się też pielęgnacji i czyszczenia oraz profesjonalnego montażu. Praktycznie oferują całą gamę usług. Dlatego niezależnie od tego co dolega twoim podłogom ta firma znajdzie dla nich lekarstwo.
#2016-06-09 09:12:35 

Beast

Użytkownik

Zgadza się, jeżeli chodzi o kładzenie parkietów w Katowicach są bezkonkurencyjni. Trudno o lepszych fachopwców. Wspólpracowałem z nimi i dotrzymywali wszystkich zobowiązań zarówno jeśli chodzi o czas jak i cenę. Dla mnie to bardzo ważne.
#2016-06-09 11:02:44 

BykByk

Użytkownik

Kolego post wyżej, nie wiem czy zauważyłeś, ale nie o to pytano. Tutaj chodzi o renowację. I na tym powinniśmy się skupić. Oczywiście firma jest rzetelna :) ale chodzi o rady na temat renowcji. Taka moja uwaga na marginesie.
#2016-06-09 12:07:09 

AntosiaKtosia

Użytkownik

Dziękuję wszystkim za rady bardzo przydatne. Również panu który troszkę minął się z tematem. Liczą się dobre chęci. A każda opinia na temat firmy daje jakiś jej obraz ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015